Новий трирядний кросвен kia можуть почати збирати на зазі

28

Прем’єра нового kia carens відбулася минулого тижня, і пріоритетними ринками для кросвена є індія і країни південно-східної азії. Однак корейська марка вважає carens “глобальної” моделлю, так що її появу в снд виключати не можна.

Основа kia carens-розтягнута на 150 міліметрів платформа кросовера seltos, однак для кроссвена були розроблені оригінальний кузов і салон з шістьма або сімома посадочними місцями. Від исходника carens успадкував солідний дорожній просвіт (195 міліметрів), але повний привід новинці не покладений, принаймні, в індії.

Моторна гамма kia carens збігається з такою у індійського seltos — доступні бензинові двигуни об’ємом 1,4 (турбо, 140 сил) і 1,5 літра (атмосферний, 115 сил), а також 1,5-літровий турбодизель потужністю 115 кінських сил. Місцеві покупці можуть вибирати між 6-швидкісною “механікою», «автоматом»з тим же числом ступенів, варіатором або 7-діапазонним “роботом”.

Вважається, що kia carens буде коштувати від 20 тисяч доларів (1,5 мільйона рублів), так що кросвен повинен бути по-справжньому масовим. Навряд чи kia привезе новинку в країни снд по ходу 2022 року, але в майбутньому доступна альтернатива кроссвена carnival може продаватися по всьому світу.