Новий кросовер dodge: так, це “китаєць”, який представлений і в росії

13

На початку вересня мексиканський підрозділ stellantis (в цей альянс злилися компанії fca і psa) поширило кілька фотографій замаскованого кросовера dodge. Ніяких подробиць про модель тоді не повідомили, не було названо навіть її ім’я. Тепер же з китаю прилетіли знімки без маскування: вони були зроблені на заводі сп stellantis і концерну gac (спадщина партнерства китайців ще з fca) в рамках церемонії запуску виробництва машин, призначених для експорту. Кадри опублікували численні місцеві змі, серед яких виявилося і видання autohome. Крім того, китайці знають назву кросу – на мексиканському ринку його нібито просуватимуть як journey наступної генерації.

колишній dodge journey

У нашій минулій замітці ми припустили, що модель dodge являє собою злегка перелицьований gac trumpchi gs5 (марку trumpchi використовують тільки на батьківщині), який доступний і в росії. Що ж, це дійсно так: спереду від китайського исходника новий journey відрізняється лише радіаторної гратами. Фото корми і салону поки немає, але і ззаду і всередині мексиканський кросовер теж навряд чи сильно змінився.

Нагадаємо, gs5 актуального, другого покоління дебютував в 2018 році. На домашньому ринку паркетник популярністю не користується, причому настільки, що пережив рестайлінг suv знизили на посаді: він увійшов в сімейство молодшої моделі gs4, отримавши приставку plus. Хоча дореформений варіант на батьківщині досі в строю.

Довжина trumpchi gs5 становить 4695 мм, ширина – 1885 мм, висота – 1726 мм, колісна база-2710 мм. Тобто за габаритами він близький, наприклад, до mitsubishi outlander. У китаї кросовер оснащується бензиновою “турбочетверкой” 1.5 потужністю 169 к.с., яка працює в парі з шестиступінчастим «автоматом» aisin. Втім, не виключено, що мексиканському dodge journey відрядили 252-сильний турбомотор 2.0 від gs4 plus (він теж поєднується з 6акп). Привід же в будь-якому випадку тільки передній.

Тим часом dodge далеко не вперше чіпляти свої емблеми на автомобілі інших марок. Так, в тій же мексиці сьогодні продають седанчик dodge attitude, він же дорестайлінговий mitsubishi mirage/attrage (в попередньому поколінні attitude і зовсім був солярисом). Там також була доступна “чотирьохдверка” dodge neon, тобто fiat tipo, але цю модель з мексиканської гами недавно прибрали.

“піднебесні” профільні медіа ще повідомляють, що на церемонії старту виробництва нового journey було оголошено про плани подальшого поглиблення співпраці між gac і stellantis. Мабуть, попереду нас чекають інші “китайці” під маркою dodge. Ну а такий journey може з’явитися і в інших країнах латинської америки.