Новий грип, пророкує модель, використовує Google Search Data

219

Научно

Шляхом об’єднання даних, які відстежують пошуки Google про грип з останніми методами, використовуваними в погодному прогнозуванні, два американських дослідника имеютразвитый комп’ютерна модель, пророча регіональні піки у спалахах грипу більше ніж 7 тижнів вперед. Вони сподіваються, що їх система якось допоможе органам здравоохраненияи широка публіка краще готується до спалахів сезонного грипу.Джеффрі Шэмен, доцент Наук Здоров’я навколишнього середовища у Вищій школі охорони здоров’я Листоноші Колумбійського університету в Нью-Йорку і АлисииКагѕреск, кліматолог з Національним Центром Атмосферного Дослідження у Валуні, Колорадо, пишуть про їх нової моделі в 26 листопада онлайнперед проблемою друку Продовжень Національної академії наук, PNAS.

Пік спалахів сезонного грипу варіюється надзвичайно з року в рік і область в область. В помірних областях північної півкулі можуть вспышкидостигните максимуму будь-який час між жовтнем і квітнем.

Шаман повідомляє у заяві пресі, що їх модель відкриває «вікно в те, що може статися тиждень за тижнем як злети і падіння поширення грипу».Він каже, що бачить майбутнє, куди такі прогнози грипу будуть бігти разом з прогнозами погоди на місцевих телевізійних новинах.

Як погода, умови грипу варіюються від області до області, каже він. Наприклад, Атланта могла б досягти максимуму за тижні до Анкоріджа.«Оскільки ми всі знайомі з погодними передачами, коли ми чуємо, що існує 80%-й шанс дощу, у всіх нас є інтуїтивний сенс дійсно мыдолжен нести парасольку», говорить Шаман.

«Я очікую, що ми розвинемо подібний рівень комфорту і впевненість у прогнозах грипу і розвинемо інтуїцію того, що ми повинні зробити, щоб захистити нас ответк різних результатами прогнозу», додає він.Це могло спонукати людей більше знати, як вони відчувають і вжити заходів обережності, ті, які отримують вакцину проти грипу і бути більш обережними навколо людейпри чханні і кашлі, скажіть дослідників.На іншому рівні такі прогнози можуть допомогти владі запланувати запаси вакцин та противірусних засобів, і в разі тяжких спалахів, закритися лишколы, наприклад.

Shaman і Karspeck застосували принципи, використовувані в погодному прогнозуванні їх модель. Один з них, повинен точно налаштувати його з спостережними даними в реальному часі, і таким чином«підштовхніть модель, щоб відповідати дійсності і зменшити помилку в моделированиях моделі», пояснює Шаман.Щоб перевірити їх модель, вони використовували дані, пов’язані з сезонами грипу 2003-2008 в Нью-Йорку.Від Google Flu Trends вони отримали «майже оперативні дані», які оцінюють вспышкина основі пов’язаних з грипом пошуків у даній області.

Коли вони включили дані у свою модель і порівняли його з фактичними структурами спалахів, ихнайденный моделлю міг передбачити піки спалахів більше ніж сім тижнів вперед.Вони приходять до висновку, що їхня робота представляє «початковий крок у розвитку статистично суворої системи для прогнозу в реальному часі сезонного грипу».

Ірен Экстрэнд з Національного Інституту Загальних Медичних наук в Національних Інститутах Здоров’я (NIH), допомігши фінансувати дослідження, говорить:«Прогнозування грипу має потенціал, щоб значно поліпшити нашу здатність підготуватися до і лікувати спалахи сезонного грипу тієї страйком кожен рік».У США приблизно 35 000 чоловік вмирають від грипу кожен рік: у всьому світі це вимагає між 250 000 і 500 000 життів на рік.

Шаман тепер хоче перевірити модель з іншими областями США з тих пір:«Немає ніякої гарантії, що просто, тому що метод працює в Нью-Йорку, це буде працювати у Майамі».Міністерство національної безпеки також надало кошти для дослідження.

грипписпользоватьмодельновыйпредсказывать

 • Січень 11, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Вадим Онуфрійович

  я теж раніше так думав, але факти ….


  11.01.2018 у 17:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Дьячкова Аліна

  ??? Взагалі-то це вигідно для лікеро-горілчаної промисловості, споживачам не дуже вигідно. Невже у вас горілка коштує менше 2 євро???


  12.01.2018 у 02:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Русскиха Марина

  у фазі місяця:)


  12.01.2018 в 10:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Невшупа Дар’я

  Видихай.


  12.01.2018 у 17:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Granilv

  З такими як ти забиватися ніякого сенсу немає — обосретесь, але будете доводити чому дефолт був, просто ми його не помітили:))


  13.01.2018 у 04:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Moogubei

  готовий прийняти ставки у вигляді пляшки коньяку:)


  13.01.2018 в 10:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Котов Костянтин

  Ваша думка дуже важливо для всіх цих людей: :)))


  13.01.2018 в 19:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Darkforge

  єралаш


  14.01.2018 у 04:02
  Увійдіть щоб відповісти