Ноутбук для автолюбителів, які цінують стиль у всьому

19

Бізнес під контролем

Не важливо, їздите ви по місту, відправляєтеся в робоче відрядження або збираєтеся у відпустку. Завжди треба мати при собі потужний комп’ютер, щоб в разі необхідності оперативно вирішити будь-яку виниклу задачу.

Технічні можливості acer book rs вражають: він побудований на базі процесора intel core 11-го покоління і дискретної відеокарти nvidia geforce mx350, повністю відповідаючи вимогам платформи intel evo. А значить-майже в 3 рази вища швидкість інтернету завдяки вбудованому модулю intel wi-fi 6, вихід з режиму сну менш ніж за секунду, 9+ годин автономної роботи при роздільній здатності екрану full hd, підтримка протоколу thunderbolt 4, що забезпечує пропускну здатність 40 гбіт/с для передачі даних і відео через підключення одним кабелем і багато інших можливостей. І все це-в компактному корпусі при вазі всього 1,2 кг.

Де б ви не опинилися і яке б завдання не довелося вирішити — від роботи з таблицями до організації відеоконференції у форматі 4к — acer book rs буде працювати як швейцарський годинник, точно і без збоїв. Для конференцій тут також передбачена система придушення фонових шумів за допомогою штучного інтелекту в прискорювачі intel gna 2.0.

Також з acer book rs у вашому розпорядженні-віртуальний особистий помічник microsoft cortana. Він стежить за графіком виконання завдань і розкладом нарад і синхронізує дані з декількох пристроїв. При цьому заряду акумулятора ноутбука об’ємом 56 вт∙год вистачає на 17 годин автономної роботи. А технологія швидкої зарядки дозволяє всього за 30 хвилин живити ноутбук на 4 години роботи.

Потісі — годину

І коли ви в дорозі один-без ноутбука не обійтися. Зупинившись в готелі, можна пограти навіть в ресурсомісткі ігри або подивитися перед сном улюблене кіно на великому 14-дюймовому ips-екрані з роздільною здатністю full hd. Дисплей забезпечує яскравість 340 ніт і насиченість відтінків завдяки колірному охопленню 100% srgb.

В не меншій мірі вражає і звук acer book rs. Передова технологія побудови акустичної картини-dts audio-гарантує покращене звучання без спотворень і вражаючі низькі частоти без провалів. Жодна мультимедійна система в автомобілі не зрівняється з повноцінним центром розваг, яким на час стане новий ноутбук acer.