Номер запису підлітків, що зловживають відпускаються за рецептом ліків, батьками, щоб звинуватити?

230

Научно

Болезаспокійливими приписи в даний час зловживають підлітки і молоді люди більш ніж коли-небудь раніше, і доступність цих препаратів в аптечках їх батьків може бути винним.Зловживання відпускається за рецептом ліки є серйозною проблемою в США. Звіт з минулого місяця вказав, що зловживання відпускаються за рецептом ліків тепер на епідемічному рівні, внаслідок того, що клінічні лікарі лікують біль по-іншому тепер, чим вони використовують, і різне дослідження з минулого року продемонстрував, що зловживання відпускається за рецептом ліки пов’язано з доступом людей до Інтернету і зростаючому числу інтернет-аптек.

Поточне виявлення прибуло з дослідження, проведеного Річардом Мічем, доктором філософії університету Колорадо в Денвері і його колег, і було видано в Журналі Здоров’я підлітків.Препарати, якими другі самі зловживають, американськими підлітками є болезаспокійливими приписи з марихуаною, є найбільш поширеним. Існує в 10 разів більше підлітків (вік 12 — 17) використання болезаспокійливих приписи в сучасному світі, що було в 1960-х.«Я думаю, що багато батьків просто не розуміють, як небезпечні незабезпечені відпускаються за рецептом ліки дітям та їх дитячим друзям», пояснив Міч.

Експерти досліджували дані з Національного Огляду на Вживання наркотиків і здоров’я з 1985 до 2009 року, щоб визначити рівень розважального використання болезаспокійливого серед усіх рас, вікових груп і статі.Аналіз показав, що використання болезаспокійливого було на 40% більше серед підлітків, які народилися між 1980 і 1994, ніж всі інші вікові групи, які народилися перед ними.

Чорні, Білі і латиноамериканці, а також і чоловіки і жінки, відчули цю тенденцію.«Факт, що тенденція присутня через всі расові та етнічні групи [просто], висуває на перший план це, це — проблема, що впливає на всіх», Miech показав.Так як болезаспокійливі приписи стають більш доступними в аптечках в народних домах, автори вважають, що доступність цих препаратів частково винна в цій епідемії. Щоб збільшити знання батьків цієї ситуації, більше втручання є критичним.

Існує багато речей, які батьки можуть зробити так, щоб ці препарати не були доступні для своїх дітей, Рут Гэссмен, сказав доктор філософії, виконавчий директор Ресурсного центру Профілактики Індіани в Школі Університету Індіани Блумингтона охорони здоров’я.Рут пояснила:«Наприклад, батьки повинні відслідковувати кількість таблеток в пляшці і частоті поповнення. Якщо Ви виявляєте, що повинні поповнити лікування частіше, ніж очікуваний, це може бути знаком, що хтось приймає ці ліки без Вашого відома».

Гэссмен вказав, що батьки повинні встановити правила для своїх дітей, щоб слідувати, за яким вони повинні слідувати також. Ті правила включають: ніколи не розділяйте медицину і ніколи не беріть більшу дозу, ніж рекомендований лікарем.Miech завершив:«У кінцевому рахунку я думаю, що ми повинні змінити ставлення до отпускаемым за рецептом ліків і, отже, їх вимогу.

Це не легка річ зробити, але не виконання його сподівається бути досить дорогим з погляду загиблого та продуктивності».

записьзлоупотреблятьномерподросток

 • Березень 22, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Aribor

  Заради денацифікації, федералізації, всі мінськими угодами. Саме це не подобається Києву.


  23.03.2018 у 02:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Антоніна Бондарева

  А ми, як сказала Фаріон, на вістрі… Всі загинемо. Прощайте, браття!


  23.03.2018 у 06:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Яцишин Святослав Андроникович

  ага, якщо не жирну)


  23.03.2018 в 16:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Virn

  А як зрозуміти цю карикатуру? Типу игил выипал росію?


  24.03.2018 у 04:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Arashicage

  паралельний манямирок ватоголового путинососа ))))


  24.03.2018 у 16:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Дементій Фомевич

  Типу селюком краще? :))


  24.03.2018 в 18:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Яганов Тимур

  змучений баном — все ж думаю що з санаторіїв особливо люди в кафе не ходять, не?


  25.03.2018 в 11:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Уксюзов Полікарп

  Чому Клюєва і навіщо Клюєву вбивати Хведерыча? Та й Клюєв втік


  25.03.2018 в 13:23
  Увійдіть щоб відповісти


 • Гриніна Дар’я

  “Командири ваххабітів не думали, що російські генерали, знехтувавши “міркування гуманності”, стануть спокійно і відкрито застосовувати по населених пунктах авіацію і артилерію. Застосовувати стільки, скільки треба, щоб по максимуму зберегти життя російських солдатів. Вони грубо прорахувалися..
  (КАДАРСКАЯ ЗОНА, Спеціальні кореспонденти Олександр Бородай, Ігор Стрільців. “Завтра”.
  27 вересня 1999)


  26.03.2018 у 05:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ямбаева Катерина

  а хто вам таки сказав що потрібно? МВФ сказав: можна і не платити ?


  26.03.2018 в 14:19
  Увійдіть щоб відповісти