Низькі рівні тестостерону, усунені новим гормоном

231

Научно

Чоловіки з низькими рівнями тестостерону у більш високому ризику для хвороби серця, але нові дані свідчать, що рівні могли бути поліпшені гормоном, названим на честь шоколаду.Будучи даними гормон, відомий як kisspeptin, група вчених з Единбургського університету виявила, що чоловічі рівні тестостерону можуть збільшитися.

Гормон був знайдений в місті Херші, Пенсільванія, відома шоколадом, тому, це назвали в честь шоколадного поцілунку сумно відомого Херші.Дослідження видавалося в журналі Clinical Endocrinology і фінансувалося Радою з медичних досліджень.

На основі більш раннього дослідження це дослідження показує відношення між низьким тестостероном і діабет. Це може бути викликано стійкістю до інсуліну, гормону, що впливає на цукор в крові.

У однієї третини чоловіків з діабетом 2 типу, який є також фактором ризику хвороби серця, є низький тестостерон.У їх попередньому дослідженні Единбурзький університет встановив, що низькі рівні тестостерону в жирових тканинах були безпосередньо пов’язані з початком діабету 2 типу. Докази показали, що стійкість до інсуліну сталася, коли тестостерон не функціонував правильно, незалежно від ваги тіла.

Дослідження з 2010 встановило то ожиріння, пов’язаний з низькими рівнями тестостерону. Чоловіки з вище числами BMI показали більш низькі рівні тестостерону. Ожиріння було вже раніше пов’язано з більш високим ризиком хвороби серця і діабету.

Під час дослідження слідчі дали kisspeptin чоловікам і з діабетом 2 типу і з низьким тестостероном. Kisspeptin, зроблений людським тілом, був припинений 12-годинний період з допомогою краплі.Низький тестостерон збільшений за допомогою додаткових гелів або ін’єкцій. Іноді, це може викликати незвично круті рівні тестостерону, що призводить до змін настрою, тимчасового безпліддя, вугрів і інших побічних ефектів.

Дослідники знайшли, що, коли kisspeptin був застосований, рівні тестостерону не підвищилися вище типового діапазону.Доктор Джиозис Джордж, Центру MRC Репродуктивного здоров’я в Единбурзькому університеті, сказав:«Ми знаємо, що низький тестостерон призводить до підвищеного ризику хвороби серця.

Це лікування показує, що kisspeptin може стимулювати власне виробництво тіла тестостерону без рівнів тестостерону, що стають занадто високим. Ми сподіваємося, що з подальшим дослідженням kisspeptin міг потенційно використовуватися, щоб лікувати дефіцит тестостерону».

Дослідження проводилося з допомогою п’яти пацієнтів чоловічої статі з діабетом, низькими рівнями тестостерону і мало середній вік 34 років. Контрольна група була волонтерами, які були зазвичай здорові. В майбутньому автори хотіли б провести більше дослідження з більш широким колом учасників.

Слідчі також хочуть дослідити методи, в яких kisspeptin може бути припинений більше довго-разовий період, наприклад за допомогою ін’єкцій повільного вивільнення під шкірою.

низкийновоетестостеронауровеньустранить

 • Листопад 27, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Лагутов Роман

  Дощ до від’єднання Сибіру до складу Китаю, споконвічно китайські землі.


  27.11.2018 в 13:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Arcanesmasher

  Космонавти на МКС — новий рекорд з перебування на орбіті встановлять :))


  27.11.2018 в 21:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шелепіна Поліна

  той же донецький вугілля, тільки танкер йде з Сочі)))) а інші ціни


  28.11.2018 у 05:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Арданкина Анастасія

  Беня, він ващето вату тролить, а не збирається кудись:)


  28.11.2018 у 20:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Spellgrove

  Лугандон головного мозку детектед:)))


  29.11.2018 в 00:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ніколаєнко Ростислав

  Я думаю там варто поставити пам’ятник. Обгорілий ватник на хресті, а під пляшка коктейлю молотова. І напис. Расєйская сарана (каларады, ватники), запам’ятайте цей день і не робіть більше дурниць.


  29.11.2018 у 05:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dunris

  Привіт Зигирь :))


  29.11.2018 у 19:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Серьогіна Діана

  зараз так, і 200 баксів нічого. Але я кажу про те, що ризики слишкмо високі і для банків, і для позичальників


  30.11.2018 у 02:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Крыжова Оксана

  Допоможіть розібратися — це биндеровцы або агенти фсб? :))


  30.11.2018 у 08:27
  Увійдіть щоб відповісти