Ніссан Терра огляд

5-11-2019

Ніссан Терра обзор
У цій статті не вистачає посилань на джерела інформації. Інформація повинна бути проверяема, інакше вона може бути поставлена під сумнів і вилучена. Ви можете відредагувати цю статтю, додавши посилання на авторитетні джерела. В сучасній лінійці автомобілів Nissan Pathfinder за розміром займає місце між Murano і Armada або Patrol. Зокрема в Росії та СНД популярні праворульниє Terrano з Японії. На базі першого покоління був створений автомобіль Nissan Mistral.
Також хочемо порекомендувати почитати – Ніссан Терра: нові фотографії й нові подробиці http://e34.od.ua/2018/05/29/nissan-terra-novi-fotografiyi-j-novi-podrobytsi/
Назва Pathfinder цей автомобіль отримав на американському ринку, в інших країнах називався Terrano.
Основу конструкції становили потужна рама, передня підвіска автомобіля — двохважільна, торсіонна, пружинної підвісці задніх коліс застосовувалася нераз’емна балка. Також в комплектацію автомобіля входили роздавальна коробка і блокування заднього диференціала. На базі цієї моделі був створений автомобіль Nissan Mistral. Відомий як Nissan Terrano II на європейському ринку, і як Ford Maverick на американському. Автомобіль відрізняється зміненим кузовом і салоном, технічна ж основа єдина. Зміни торкнулися як зовнішнього вигляду, так і внутрішньої комплектації автомобіля. В основі конструкції поєднання несучого кузова та рами. Починаючи з наступного покоління назва Pathfinder одне єдине для всіх ринків. Автомобіль був побудований на базі пікапа Nissan Navara. В цілому автомобіль став більший за свого попередника, з’явилася можливість розмістити третій ряд сидінь, завдяки широким можливостям щодо трансформації існує 64 варіанти побудови різного салону. Для європейського ринку Pathfinder збирали на заводі Nissan в Іспанії. У Pathfinder також є 2 трансмісії: перша — механічна 6х ступінчаста; друга — автоматична варіатор 5х ступінчаста.
Це заготовка статті про автомобілі. Ви можете допомогти проекту, доповнивши її.
Текст доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution – ShareAlike; в окремих випадках можуть діяти додаткові умови.
Шаблон: Картка”,”.
Шаблон: Автомобіль”,”.
Шаблон: Нет_ссылок”,”.
Шаблон: Модификация_автомобиля”,”.