Німецька фірма Isdera розробила перший суперкар

223

Авто новости

Німецька компанія Isdera представить на автосалоні в Пекіні купе Commendatore GT. Це — перша нова модель марки за 25 років. Бренд в минулому сезоні купив гонконгський інвестиційний фонд Sinfonia, і зараз він займається розробкою електромобілів марки Weltmeister для китайського виробника WM Motor.

Купе Isdera Commendatore GT оснащений по одному 300-киловаттному електромотору на кожній осі. Їх сумарна потужність утворює 816 кінських сил, а обертовий момент досягає 1060 Нм. Тягова батарея ємністю 105 кіловат-годин зобов’язана забезпечувати запас ходу в 500 кілометрів за новим вимірювального циклу WLTP.

Практично п’ятиметровий спорткар важить 1750 кілограмів. Теоретично воно може розвинути 302 км/год, але обмежувач встановлений на 250 км/год Час розгону до «багато» — 3,7 секунди. Відмітку 200 км/год електромобіль долає за 9,8 секунди.

Доступ в салон відкривають двері типу «крило чайки». В — чотири посадкових місця, в перший раз для автомобіля марки Isdera. Дійсно, задні місця не повноцінні: маленькі крісла призначені для перевезення дітей або багажу. Салон оброблений шкірою, вуглепластиком і деревом, а управління фактично всіма сукупностями виведено на сенсорні панелі і тачскріни.

Вас дуже цікавлять транспортні компанії Російської Федерації, тоді ми вам допоможемо. Багато інформації про транспортні компанії росії розповість вам сайт trial-m.ru. Дізнайтеся все про транспортні перевезення вантажів по Росії.

  • Квітень 25, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини