Негативні думки, що Вас турбують? Просто струсніть їх у смітті

252

Научно

Щоб позбутися небажаних, негативних думок, просто запишіть їх на аркуші паперу і киньте його в сміття.Попереднє дослідження від раніше в цьому році знайденого, що люди можуть навіть стерти емоційні спогади з мізків.Виявлення, видане в журналі Psychological Science, прибуло з дослідження, яке показало, що викидання їх думок у смітті дозволяє людям викидати ті думки у своєму розумі також.

Проте, якщо люди зберігали листок паперу в своїй кишені, щоб захистити його, вони мали більш високу можливість використання їх думок, щоб зробити судження.«Однак, Ви позначаєте свої думки — як сміття або оскільки гідний захисту — здається, має значення в тому, як Ви використовуєте ті думки», пояснив Річард Петті, співавтор дослідження і викладач психології в Університеті штату Огайо.Зміни цього поняття використовуються у певних видах психологічної терапії при наявності спроби пацієнтів подумки відмовитися від їх небажаних думок.

Проте досі жодне дослідження не підтвердило цю стратегію, за словами Петті.Петті сказав:«На певному рівні це може здаватися дурним. Але ми знайшли, що це дійсно працює — шляхом фізичного викидання або захисту думок, Ви впливаєте, як Ви закінчуєте тим, що використовували ті думки. Просто воображающее залучення в ці дії не має ніякого ефекту».

Результати вказують, що з думками можна мати справу з тим, оскільки тіло заперечує, який очевидний в тому, як ми говоримо. «Ми говоримо про наших думках, як ніби ми можемо візуалізувати їх. Ми тримаємо наші думки. Ми займаємо позиції на проблемах, ми схиляємо цей шлях або той шлях. Це все робить наші думки більш реальними нам».

Петті додав.Три експерименти проводилися в цьому дослідженні Петті та її колег, Пабло Бриноля, Маргарити Гаско і Хав’єра Оркахо, всього Universidad Autonoma de Madrid в Іспанії.Було 83 учня середньої школи з Іспанії, залученої в перше випробування, якому вони вірили, був про зображення тіла.

Предметів дали три хвилини, щоб записати або позитивні або негативні думки про його або її тілі.Вони тоді повинні були подивитися назад на те, що вони записали. Половина учасників дослідила свої думки і потім викинула папір у смітті, «тому що їхні думки не повинні були залишатися з ними». Інша група мала подивитися на їхні думки і потім бачити, чи зробили вони правопис або помилки граматики.

Потім, студентів попросили оцінити їх відносини на їх тілах в трьох вагах на 9 пунктів: любити-неприязнь, погано-хороша, непривабливо-приваблива.Експерти виявили, що були в учасників негативні або позитивні думки, мав значення для тих, хто зберігав папір і шукав помилки.

Після кількох хвилин у людей, записавших позитивні коментарі, були кращі відносини щодо їх тілах, ніж ті, хто написав негативні коментарі.Студенти, кинули їх думки сміття, показали, що ті думки не мали ніякого впливу на те, як вони оцінили себе, демонструючи, що, записали вони позитивні або негативні почуття, не мав значення.

«Коли вони викинули свої думки, вони більше не розглядали їх, чи вони позитивними чи негативними», сказав Петті.Другий експеримент втягнув 284 студента, яких попросили написати або негативні або позитивні думки про середземноморської дієти. Більшість людей вважає, що ця дієта хороша, вона підкреслює важливість споживання великих сум овочів, фруктів, бобів і неочищених пластівців, з основним жиром як оливкове масло.

Учасники або залишили папір на своєму столі, кинули папір у смітті, або помістіть папір в їх кишені, гаманці або портмоне, таким чином, вони захищають його.Їх ставлення до дієти були оцінені всіма предметами, і їх також запитали, як, ймовірно, вони повинні були використовувати дієту.

Результати були подібні першим дослідженням. Люди, у яких була стаття за столом, показали, щоб бути більше під впливом їх в їх оцінках про дієту порівняно з тими, хто кинув папір у смітті.

З іншого боку, на предмети, хто зберігав їх думки захищеними в їх кишені або сумочці, ще більше впливали, ніж ті, у кого була папір на їхньому столі.Учасники, що помістила їх позитивні думки про дієту в їх кишені, автори пояснили, дали дієті кращі рейтинги у порівнянні з тими, хто зберігав їх позитивні думки на столі. У людей, зберігали їх негативні думки в їх кишені, були більш негативні рейтинги для дієти, ніж ті, хто зберігав їх думки на столі.

«Однак, Ви позначаєте свої думки — як сміття або оскільки гідний захисту — здається, має значення в тому, як Ви використовуєте ті думки». «Це передбачає, що Ви можете збільшити свої думки і зробити їх більш важливими для Вас шляхом дотримання їх з Вами у Вашому гаманці або гаманці», сказав Петті.Важливі фізичні дії викидання цих думок?Третя експертиза була проведена за допомогою комп’ютерів, щоб відповісти на це питання.

Сімдесят вісім студентів коледжу з Іспанії попросили написати їх думки у документі обробки текстів про комп’ютері. Половина студентів тягне файл в сміттєву корзину на комп’ютері та іншої наполовину збережений файл на диску зберігання.Результати показали точно, що чекала команда.

Коли предмети тягнули свої негативні думки в сміттєву корзину, вони використовували їх менше, порівняно з людьми, спасшими думки на диску.Студентам також сказали в різній задачі просто уявити їх тягне їх негативні думки в сміття на комп’ютері або економить їм до диска.

Це, однак, не зробило впливу на їх судження пізніше.Петті прокоментував:«Чим більше переконаний людина, що думок дійсно не стало, тим краще.

Просто припущення, що Ви викидаєте їх, здається, не працює. Звичайно, навіть якщо Ви кидаєте думки в сміттєвий бак або кладете їх в сміттєву корзину на комп’ютері, їх і справді не стало — Ви можете відновити їх. Але уявлень тих думок не стало, принаймні тимчасово, і це, здається, спрощує не думати про них.”

Команда планує провести подальші дослідження, щоб визначити, чи міг би цей метод використовуватися, щоб допомогти людям, які борються з рецидивными негативними думками, такими як думки про любовний те, хто пройшов.«Часто важко позбутися цих думок. Ми хочемо дізнатися, чи існує спосіб перешкодити тим думкам повертатися, принаймні протягом триваліших проміжків часу».

Дрібний завершений.

беспокоитьвстряхнутьмусормыслитьотрицательныйпросто

 • Лютий 9, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Ігнатов Гліб Пилипович

  А нафіга вони вибори проводять? — нещодавно ж були у них


  09.02.2018 в 14:50
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kakus

  Не топи за пукина, крымнаш, кадырку, твій язик вже коричневий


  10.02.2018 у 03:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кувардина Клара

  Отрути, я не прихильник перейменувань, але і ниччо страшного в цьому не бачу. Я б ще зрозумів якби ти як мешканка міста була проти. А коли перживают якісь вологодські оленів — я цього не розумію, яке їх справа


  10.02.2018 у 08:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ноздрін Венедикт Анатолійович

  Причина, глибинна причина, звісно ж інша. Розподіл грошей, влади, інтереси інших держав. Що ніяк не заперечує що без помилок її б не було.


  10.02.2018 в 21:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • М’ясникова Ксенія

  Все нормально, написали ж шо жертв немає :))


  11.02.2018 у 05:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Горюшін Якуб Агаповіч

  Кіт який не п’є — ну, начебто на інших курортах ща такого немає


  11.02.2018 у 18:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Володимир Денисович

  І че? погладити терористів по голові?


  11.02.2018 в 23:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Adriefym

  Ну добре, я теж боюся що стану таким моторошним долпоепом як ти :))


  12.02.2018 в 12:46
  Увійдіть щоб відповісти