Названий найгірший автобренд 2018 року, і це не ВАЗ

254

Найбільш надійні та найбільш ненадійні автомобілі 2018 року

Майже місяць пройшов з того моменту, як вся країна (та що там – весь світ) відсвяткувала Новий рік. Так, 2018 рік підійшов до логічного фіналу, але не всі фінальні підсумки ще не підбито. Наприклад, цікаве дослідження опублікував CarPrice. В черговому році найбільший вітчизняний онлайн-аукціон показав і розповів про кращих і гірших автомобілях самої ходової вікової групи: 3-5 років.

Оскільки через руки фахівців-аукціоністів проходять десятки тисяч автомобілів щорічно (на грудень 2018 року їх число склало 128.692 уживаних легкових автомобіля), вони точно знають, на які огріхи машин звертати увагу в першу чергу, і з року в рік збирають велику ексклюзивну базу.

Дивіться також: Ось які 3 – і 5-річні автомобілі частіше опиняються в хорошому стані

Приміром, у 2018 році через руки компанії пройшло більше 25 тис. автомобілів, і це тільки в найбільш затребуваному віковому сегменті – від 3 до 5 років. На основі оглядів таких машин було складено рейтинг найкращих і найгірших уживаних автомобілів 2018.

Коротенько нагадаємо, що методика огляду досконально вивірена і кожен автомобіль, перед тим як він виставляється на торги, проходить огляд за чотирма основними параметрами: «Кузов», «Салон», «Технічний стан» і «Супутні фактори». Отримані дані систематизуються, і автомобілю присвоюється певну кількість зірок.

Автомобілі з кращим станом

Найнадійніші авто 2018 року

Названий найгірший автобренд 2018 року, і це не ВАЗ

У цей рейтинг включені моделі, які набрали вищі бали за шкалою «технічний стан агрегатів». По 200 параметрами була оцінена робота двигуна, коробки передач, електрики, електроніки, а також підвіски.

Як видно, у фаворі – преміальні «японці», що, на думку працівників CarPrice, не дивно – надійність японських авто вище всяких похвал (досі). Також в 2018 році третє місце по надійності несподівано окупував… Land Rover Discovery Sport. Ось це дійсно несподіваний поворот!

Краща збереження кузова 2018

Названий найгірший автобренд 2018 року, і це не ВАЗ

Хто б що не говорив, але найголовніша деталь в автомобілі – це кузов. З гнилої основою автомобіль навіть в хорошому технічному стані можна відправляти на смітник. Кращим в 2018 році за збереження кузова став Lexus NX. Друге місце – у BMW 4-Series. Замикає трійку лідерів Toyota Highlander третього покоління.

«На збереження кузова уживаної машини впливає не тільки якість «заліза» і ЛКП, але і манера їзди її власника. Одні машини провокують агресивну їзду і, як наслідок, потрапляють в різноманітні ДТП. Інші, навпаки, схиляють власника до розміреного пересування», – відзначають в Карпрайс.

Рейтинг був би не повним без антилідерів.

Автомобілі з найгіршим станом у 2018 році

Найменш надійні автомобілі 2018 року

Названий найгірший автобренд 2018 року, і це не ВАЗ

«Антирейтинг надійності серед свіжих уживаних автомобілів очолює рестайлінговий Daewoo Matiz. Попадання в рейтинг чотирьох китайських машин не так дивує, як попадання у десятку найменш надійних трьох моделей від Daewoo. І вже зовсім прикро, що п’яте місце займає по-справжньому стильний Citroen DS4», – підсумовують Топ аутсайдерів 2018 року.

Найгірший стан кузова 2018

Названий найгірший автобренд 2018 року, і це не ВАЗ

І знову гниючі кузова. Лідером серед десятки найбільш схильних до корозії кузова автомобілів став китайський Geely MK Cross – 2.04 бали, це дуже мало. Може бути, на три роки машини і вистачить, але після п’яти років на лакофарбової поверхні точно з’являться рижики, а то й щось гірше.

Дивіться також: Які нові автомобілі будуть дуже швидко іржавіти: шведський тест

Друге місце – у Lada 2114, прозваної в народі «четырка». Третє місце – знову у китайця, тільки Lifan. Крім китайців і вітчизняних марок ніби Lada 4×4, Kalina першої генерації, УАЗ Patriot і Daewoo Matiz на четвертому місці розташувався Nissan Tiida пострестайлингового першого покоління. Ось це вже ні в які ворота!

Бренди авто з кращим станом старих автомобілів

У порівняльний рейтинг також увійшли автобренди, а не тільки окремі моделі. CarPrice оцінила технічний стан автомобілів, випущених ними від 3 до 5 років назад. У таблиці нижче автобренди розставлені «від кращого до гіршого». Тобто бренди, які випускають надійні авто, очолюють список, а бренди, продукція яких далека від ідеалу, його замикають:

Названий найгірший автобренд 2018 року, і це не ВАЗ

Варто відзначити, що в рейтингу витривалості для автобрендів також не останню роль відіграє пробіг і догляд власника за автомобілем. Як кажуть, можна і танк зламати, і на велосипеді 30 років їздити – лиха не знати.