На цих санях з Koenigsegg Agera RS повинен їздити Дід Мороз

302

Koenigsegg Agera RS – суперкар і снігохід в одній особі

Сани нині в моді, адже Новий рік на підході. Пам’ятайте про «санях», зроблених з Dodge Challenger Hellcat?

На цих санях з Koenigsegg Agera RS повинен їздити Дід Мороз

Сани Санта-Клауса Dodge Challenger Hellcat

Так ось, забудьте про них. Адже в Інтернеті з’явилася набагато більш цікава концепція (правда, віртуальна), якісно отрисованная із застосуванням найкрутішого гіперкара Koenigsegg Agera RS. І чому б шведським інженерам не придивитися до розробки і не втілити проект у життя? Снігу в цьому році вже випало по коліно, у Швеції теж снігу взимку багато, тож давай, Крістіан фон Кенігсегг, став завдання своїм умільцям на створення проекту в реальності!

На цих санях з Koenigsegg Agera RS повинен їздити Дід Мороз

Відповідальним за цей згенерований комп’ютером рендеринг-файл є дизайнер Марчелло Раэли, який розмістив своє творіння в Instagram з підписом: «Я зробив це на швидку руку, для задоволення, в святковому дусі…а потім було вирішено помістити його в святкові листівки! Щасливих свят!»

Таким чином, якщо припустити, що базою для малюнка стала саме модель Agera RS (а в цьому немає сумнівів), гіпотетично привід цих задніх треків буде здійснюватися за допомогою 5,0-літрового битурбированного V8, який на моделі Agera RS володіє значною потужністю близько 1.160 л. с. і 1,280 Нм пікового крутного моменту, і це без урахування пакету «1 Megawatt», який збільшує всі показники до 1.360 л. с. і 1,370 Нм відповідно.

Дивіться також: Ось чому Koenigsegg легко обійшов Bugatti в змаганні 0-400-0 км/год

Загалом, все дуже круто і нереально, настільки нереально, що всього цього просто не існує. Ех, а шкода, а як же різдвяне диво?.. Може, загадати бажання, і тоді все збудеться?