Миттєва карма: водій порушив ПДР і відразу потрапив в стовп

197

Ось до чого призводить нахабство на дорозі.

Можна з упевненістю сказати, що водій цього старого Mercedes ML, напевно, і не припускав, що доля його машини складеться саме таким чином. Це ДТП сталося на цьому тижні в Москві. Позашляховик при небезпечному обгоні, грубо порушивши правила дорожнього руху, зіткнувся зі стовпом.

Цей інцидент показує, як іноді грубо поводяться деякі водії, які чомусь думають, що Правила дорожнього руху писані не для них і що вони можуть повертати де завгодно і коли завгодно. Часто подібна поведінка на дорозі призводить до миттєвого покарання понад.

А ви як думаєте, порушив Правила дорожнього руху автобус? Чи повинен він був передбачати ДТП і знизити швидкість? Поділіться з нами своєю думкою в коментарях.

В Мережі ролики на тему «миттєва карма» вже давно здобули популярність. Особливо цікаві відео, коли водії, порушуючи ПДР, практично відразу розплачуються за свою поведінку.

Так, звичайно, в таких роликах немає нічого цікаво, окрім як подивитися на безвідповідальних водіїв і зробити для себе висновки, як не потрібно поводитися за кермом. Ось для прикладу ще декілька відео на цю тему.