Москвичі зовсім перестали купувати машини з механічними коробками

23

Насправді, як з’ясувало агентство «автостат», москва за цим показником опинилася на другому місці після… Приморського краю. Так, на далекому сході «автоматами» обладнаний 91% машин, що виїжджають з автосалонів.

Продовжує список регіонів, де автомобілісти лінуються вичавлювати педаль зчеплення і перемикати передачі важелем, підмосков’ї — тут ринкова частка ат становить 84%. Далі за списком йдуть санкт-петербург (83%), хабаровський край (82%) і сахалін (80%).

І взагалі, за останню п’ятирічку частка нових легковиків, обладнаних коробками-автоматами різних типів, стабільно перевищувала 50%. А тепер “двопедальні” машини взяли нову вершину-педалі зчеплення не мають 66% проданих автомобілів.

Але, купуючи нове авто, важливо пам’ятати: частенько лагодження акп пов’язана з витратами, порівнянними з капремонтом мотора. Коли на кону знаходяться настільки значні суми, обов’язково з’являться любителі отримати шалений заробіток ні за що. Портал “автовзгляд” наводить типові прийоми, що застосовуються сервісменами-обманщиками.