Мислення паралізованої жінки управляє роботизованою рукою

276

Научно

Паралізована жінка була в стані керувати автоматизованої протезної рукою з допомогою своїх думок.Ця жінка, яка бореться з тетраплегією, отримала рівень руху і контролю рукою, порівнянної з людьми без будь-якого погіршення.Дослідження прибуло з команди експертів в університеті Піттсбурга і було видано Онлайн Спочатку в Скальпелі.Досі пацієнт з цим типом протеза ніколи не відчував контроль і рух до цієї міри.

Тому цей звіт символізує головний прорив у розвитку автоматизованих протезів, якими керує розум.Команда запровадила два безлічі мікроелектроди (мікроелектронний інструмент, докладав клітини головного мозку до електронної схеми) у ліву рухову область кори головного мозку пацієнта в лютому цього року. Учасниця була жінкою у віці 52 років, що отримала діагноз spinocerebellar дегенерації тринадцять років до дослідження.Дегенерація Spinocerebellar є рідкісною, спадковою хворобою, у який структури в частинах мозкового і спинного мозку, які відповідальні за координацію та выродившееся м’язове рух, і своєчасно, втрачають функцію.

Однак пацієнта, спостережуваного в цьому дослідженні, тепер вважають tetralpegic — паралізований від шиї і нижче — через її розвитку хвороби. Вона не може, тому, перемістити свої руки або ноги добровільно одна.Вчені з’єднали електродні безлічі в руховій ділянці кори головного мозку жінки до автоматизованої руці, і за словами дослідників, рух суглоба і зап’ястя було подібно людській руці.

Щоб допомогти пацієнтові вчитися використовувати пристрій, вона брала участь в навчанні протягом 14 тижнів. У другий день її навчання, всього через 14 днів після імплантації, пацієнт зміг рухати прокатегорической рукою самостійно без допомоги комп’ютера.Ця швидкість, на якій пацієнт адаптувався до протезису, ніколи не замечавшемуся перш, відбувається частково з-за цього нового способу з’єднати мозок з протезної рукою, за словами дослідників.

Професор Ендрю Шварц, провідний автор дослідження, пояснив:«У розвитку керованого розумом протезування одна з найскладніших завдань завжди була те, як перевести мозкові сигнали, що вказують рух кінцівки в комп’ютерні сигнали, які можуть надійно і точно управляти автоматизованим протезом.Велика частина керованого розумом протезування досягла цього алгоритму, що включає роботу через складну ‘бібліотеку’ мозкових комп’ютером зв’язків. Однак ми проявили абсолютно інший підхід, за допомогою заснованого на моделі комп’ютерного алгоритму, близько подражающего способом, яким неослабленный мозок керує рухом кінцівки. Результатом є протезна рука, якою можна рухати набагато більш точно і натуралістично, ніж попередні зусилля.”

Жінка була залучена в обширне навчання і програму тестування, що тривала більше 3 місяців. Експерти сподівалися, що до кінця її програми, вона буде в змозі виконати завдання, які показують, що вона могла керувати протезом більш ніж сім ступенів свободи (тривимірний переклад, тривимірна орієнтація, одномірне схоплювання).

З допомогою її навчання пацієнт зміг виконати всі завдання з показником успішності 91,6%, і вона виконала завдання 30 секунд швидше, ніж вона зробила на початку випробування.Щоб підтвердити, що поліпшення жінки було клінічно значно, вперше, команда використовувала стандартні аналізи, відомі як Аналізи руки дослідження з метою вироблення заходів (ARAT), які зазвичай використовуються, щоб оцінити функцію кінцівки після того, як люди страждають від удару або інших паралізують інцидентів.Дослідники додали, що наступні кроки краще цього протезному повинні будуть включати сенсорні елементи (наприклад, допомогти людині розрізняти гаряче і холодне або гладке, і грубе), і включати бездротову технологію (усуває необхідність проводів, що з’єднують голову пацієнта і їх протез).

Професор Грегуар Куртин з швейцарського федерального Технологічного інституту Лозанна (EPFL) написав:«Ця биовдохновленная внутрішня поверхня мозкової машини є чудовим технологічним і біомедичних досягненням. Хоча багато проблем розташовується попереду, ці види систем швидко наближаються до пункту клінічного здійснення. Через спільні зусилля, і шляхом забезпечення, що всілякі доступні стратегії оптимально поєднані, ці види протезування могли б скоро стати революційними моделями лікування для сенсорно-рухового паралічу».

Подібний звіт, опублікований у минулому році, описав, як дорослий пацієнт чоловічої статі, паралізований через пошкодження спинного мозку в аварії за участю мотоцикла, зміг використовувати мозкову комп’ютерну внутрішню поверхню, щоб перемістити протез руки, з допомогою тільки його думки.

женщинамышлениепарализоватьроботизированнойуправлять

 • Липень 24, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Tekree

  Я пропоную не выйобываться і не брехати, раз вже боїтеся з Ізраїлем посваритися


  24.07.2018 у 19:57
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nibar

  Ясно що жирний кабан янукович їздив востаннє на пропозицію лилипутина від якої він не зміг відмовитися, ось так вирішується долі народів, двома упирями.


  25.07.2018 у 04:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Felogrinn

  Руські фашисти повинні бути знищені. Коричнева чума не пройде!


  25.07.2018 в 09:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Aurihuginn

  Південнокорейські робітники були відомі: вони з голоду готові варити електрозварюванням без захисного щитка. У північній такого голоду не було.


  25.07.2018 у 18:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Oghmallador

  Чорти вже варять бідолаху в казанах зі смолою.


  26.07.2018 у 07:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Діана Миколаївна

  По суті я тобі вже відповів на твоє друге запитання. На майдані я вважаю, нічого поганого не було. То ж що поруч сусід готовий насрати — нікуди не поділося, коли він нагидив б — всього лише питання часу. Ти він сам сморю звалив в угорщину?


  26.07.2018 у 16:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Сиянкин Лавр

  Пукин ще живий, шош ви такі тупі


  27.07.2018 у 03:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kigrel

  Сержант, ось ти і є тупий кримчанин :)) Невже ти думаєш що вас відключать в останню чергу? :))


  27.07.2018 в 12:28
  Увійдіть щоб відповісти