Mg оновила “зелений” паркетник zs: запас ходу виріс майже до 440 км

43

Британська марка mg представила компактний кросовер zs в 2016 році на автосалоні в гуанчжоу (китай), рестайлінг він пережив в 2019-му. Виробництво налагоджено на заводі компанії з піднебесної – saic motor. Через пару років на цій же автовиставці була представлена повністю електрична версія паркетника з приставкою ev до назви. Тепер в компанії розповіли про оновлення “зеленого” варіанту моделі.

на фото: оновлений mg zs ev

Велика частина зовнішніх змін zs ev припала на передню частину: тепер електромобіль помітніше відрізняється від бензинових версій. У автомобіля більше немає традиційної по виду решітки радіатора, її замінила злита заглушка з малюнком у вигляді маленьких «ямок», що зробило «передок» більш обтічним. Крім того, тут тепер видно порт для зарядки «зеленого» паркетника. Zs ev отримав світлодіодну оптику іншого дизайну і трохи переглянутий задній бампер.

У салоні з’явилася нова інформаційно-розважальна система з сенсорним екраном діагоналлю 10,1 дюйма. У неї інше програмне забезпечення, оновлена графіка, функція управління зі смартфона. До речі, за допомогою мобільного додатку можна дистанційно перевіряти рівень заряду батареї і управляти клімат-контролем. Крім того, у» посвіжілого “mg zs ev тепер віртуальна “приборка” і є можливість бездротової зарядки гаджетів.

Оновлений кросовер отримав пару нових батарей-ємністю 51 і 72 квт*год (розміщуються під підлогою автомобіля). У першому випадку максимальний запас ходу zs ev становить 318 км (розрахунок вели по циклу wltp), а варіант з більш ємним акумулятором здатний без підзарядки проїхати 439 км. Відзначимо, раніше «електропаркетник» оснащувався батареєю ємністю 44,5 квт*год, а його запас ходу становив 262 км.

У компанії відзначили, що самий далекобійний варіант з’явиться у продажу у великобританії в листопаді 2021 року. А версія “простіше” добереться до дилерів на початку 2022-го. Ціни для британського ринку поки не оголошені, проте європейські цінники в компанії розсекретили. Так, мінімальна вартість оновленого mg zs ev дорівнює 30 990 євро (еквівалентно приблизно 2,58 млн рублів за поточним курсом), а топовий варіант обійдеться не менше ніж в 34 990 євро (близько 2,91 млн рублів).

Передбачається, що надалі компактному електричному паркетнику від mg конкуренцію складе renault megane e-tech electric. Нагадаємо, цей автомобіль французька марка представила минулого місяця в рамках мюнхенського автосалону. В його основу лягла модульна платформа cmf-ev. У нього два варіанти “начинки”: 130-сильний електромотор (250 нм) з батареєю ємністю 40 квт*год (запас ходу – до 300 км по циклу wltp); або 218-сильний варіанти (300 нм) з акумулятором на 60 квт*год (здатний без підзарядки проїхати до 470 км).

Відзначимо, у mg zs на європейському ринку в минулому році був зафіксований помітний приріст: дилери реалізували 19 676 машин, що на 99% більше, ніж в «доковидному» 2019-му. За січень-серпень поточного року було реалізовано 13 190 кросоверів, що на 23,6% більше, ніж за перші вісім місяців 2020-го.