Мерседес вирішив обігнати iPad Pro за розміром дисплея

273

2020 Mercedes S-Class отримає величезний сенсорний екран –більший, ніж дисплей iPad Pro 12.9

Автовиробники, схоже, перейшли на новий змагальний рівень, трохи відійшовши від боротьби за кінські сили в бік і сфокусувавши увагу на новому виді змагань.

Судячи з обкаточным моделям автомобілів преміальних брендів в останні роки, гонка почалася за звання «автомобіль з найбільшим інформаційно-розважальним дисплеєм». Mercedes-Benz, по всій видимості, лідирує. У нього і так були великі екрани, особливо на S-Class, а зараз… та ви тільки подивіться на центральний дисплей моделі, що підготовлюється до 2020 року, – він половину консолі займає!

Мерседес вирішив обігнати iPad Pro за розміром дисплея

Отже, в мережу Інтернет потрапили фотографії салону майбутнього Mercedes-Benz S-Class. Поки його зовнішність ще не визначена, всередині модель цілком очевидно показує головні штрихи.

Перші шпигунські знімки центрального екрана розкішного седана, що розташувався в портретному стилі:

Мерседес вирішив обігнати iPad Pro за розміром дисплея

Ми точно не знаємо, наскільки він великий, але він здається явно більше, ніж iPad Pro 12.9 – найбільший у світі планшетний комп’ютер. Як мінімум ширше, це точно.

Не все йде у віртуальну реальність

Мерседес вирішив обігнати iPad Pro за розміром дисплея

Подивіться уважно, і ви помітите фізичні кнопки в нижній частині екрана. Швидше за все, вони контролюють режими руху, включення аварійних вогнів, налаштування гучності, кнопки «включення/вимикання» і деякі інші функції, які ми не можемо розшифрувати. Більшість функцій, зрозуміло, будуть доступні через центральний сенсорний екран.

На жаль, Mercedes ще недостатньо розщедрився, щоб відкрити всі цікаві елементи кабіни крім цифрової приладової панелі і інформаційно-розважального дисплея, – інша частина салону раніше закрита.

Зовнішність 2020 Mercedes-Benz S-Class залишається таємницею

Мерседес вирішив обігнати iPad Pro за розміром дисплея

На зовнішній стороні преміальна новинка залишається настільки важко закамуфлированной, що у зовнішності не вистачає найважливіших елементів начебто радіаторної фальшрешітки, фар і ліхтарів (встановлені їх серійні версії, але і вони закриті від сторонніх). Навіть ручки закриті спеціальними коробами.

Дивіться також: Рівні автономних автомобілів: випробувано на собі

2020 S-Class прибуде в наступному році з напівавтономної технологією водіння Третього рівня, що є наступним етапом розвитку, випереджаючи систему автопилотирования від Тесла і її аналог «Super Cruise» від Cadillac.

Мерседес вирішив обігнати iPad Pro за розміром дисплея

Повідомляється, що флагманський седан буде представлений тільки гібридними версіями з використанням новітніх 3.0 – і 2.9-літрових бензинових і дизельних двигунів. Очікується, що версії «PHEV» (плагін-гібрид) будуть пропонувати повністю електричні діапазони руху до 100 км.

Кажуть, що S-Class також дебютує з новою повнопривідною системою 4Matic з повністю змінюваною крутним моментом, розділеним між осями, а також активною підвіскою, яка буде працювати в парі з 48-вольтової системою і стереокамерой, скануючої дорогу попереду.

Мерседес вирішив обігнати iPad Pro за розміром дисплея

Крім S-класу Mercedes також розробляє повністю електричний розкішний седан EQ S, який буде використовувати нову платформу MEA, відмінну від оновленої архітектури MRA S-Class.