Мерседес відкрив перший у світі автосалон для дітей: відео

470

Дилерський центр «Mercedes Lil Benz» – тільки для дітей

Сподіваюся всі бували в магазинах мережі «Дитячий світ»? Якщо вам доводилося туди заходити, тоді ви точно знаєте, що там завжди був справжній рай для дітей і суцільне пекло для їх батьків. Стільки всього потрібно купити дитині в переддень Нового року, але всі ці іграшки коштують так дорого – ого-го! Але як же відмовиш улюбленому чаду?

А адже це дуже тонкий психологічний хід, подумали в Mercedes-Benz. Які батьки відмовлять своїй дитині? Мало хто відмовить. А скільки вони будуть готові витратити на хороший, якісний і цікавий подарунок, від якого їх нащадка буде не відірвати тижнями і місяцями? залежить від гаманця, але загалом мова може йти про досить великі суми.

Дивіться також: Топ-10 автомобілів для дітей

Склавши 2 і 2, Мерседес відкрив «іграшковий» магазин-дилерській мережі «Mercedes Lil Benz». Цей дилер, розташувавшись прямо у торговому центрі продає машини виключно для дітей. Відкриття відбулося кілька тижнів тому – ідеальний момент, щоб спустошити рахунку нічого не підозрюють батьків майбутніх автомобілістів!

Мерседес відкрив перший у світі автосалон для дітей: відео

Загалом, концепція проста. Якщо мама і тато вміють водити автомобілі, чому їх діти повинні відмовляти собі в задоволенні?

Як у справжніх дорослих дилерських центрах, діти отримали можливість протестувати асортимент моделей. Від CLA 45 AMG, SLS AMG, до G-Wagen, тут була зібрана ціла лінійка маленьких електрокарів. Кожен клієнт, який прийшов на тест-драйв, отримав посібник користувача, яке також можна використовувати як розмальовку (це дуже важливо). А щоб з автосалону діточки, підшукавши вподобану машинку, виходили в піднесеному настрої, а не в сльозах, їм будуть надані потішні права. Справа в тому, що машини доставляють на будинок, а автосалон «Mercedes Lil Benz» лише виконує функцію… автосалону. Подивитися, спробувати…, так сказати.

Маленькі моделі машин може бути зроблені з твердого пластику, але ці автомобілі виглядають так само добре, як справжні. У них працюють фари, звуковий сигнал, запуск з кнопки управління функціями теж кнопкове. Максимальна швидкість 5.5 км/год – безпека для найменших понад усе!

А щоб батькам теж було не прикро і цікаво, вони, в свою чергу, отримають дисконтну картку на купівлю цих автомобілів.