Mercedes-Benz показав друге покоління CLA Coupe

271

Новий Mercedes CLA Coupe – мініатюрна спортивна іграшка другого покоління

Mercedes офіційно показав абсолютно нове купе CLA на виставці побутової електроніки та техніки в Лас-Вегасі. Модель CLA нікуди не пішла.

Нове компактне чотиридверне купе отримало в довжину 4.688 мм і завширшки – 1.830 мм, що робить його на 48 мм довше і на 53 мм ширше, ніж його попередника. Колісна база також на 30 мм подовжена. Як і слід було очікувати в останньому випадку, подовжена колісна база нового купе CLA дала йому більш просторий інтер’єр, особливо з акцентом на задніх пасажирів.

Mercedes-Benz показав друге покоління CLA Coupe

Друге покоління CLA дебютувало в Лас-Вегасі в якості варіанту моделі CLA 250. Це означає, що автомобіль «харчується» від турбірованного 2,0-літрового чотирициліндрового бензинового мотора 222 к. с. і 350 Нм крутного моменту, що працює в парі з семиступінчастою КПП з подвійним зчепленням. Топова версія AMG отримає 35 306-сильний бензиновий мотор.

Mercedes-Benz показав друге покоління CLA Coupe

На жаль, офіційно Mercedes не деталізував іншу частину діапазону двигунів, уточнивши лише, що він буде включати більшість силових агрегатів, що йдуть з більш приземленим в естетичному плані A-Class, а також вибором між ручною трансмісією або автоматичною КПП з подвійним зчепленням і фірмової опцією системи повного приводу 4Matic.

Динамічний щеголь

Mercedes-Benz показав друге покоління CLA Coupe

У новому CLA велику роль відіграє динаміка руху. Порівняно з попередньою моделлю передня і задня колія тепер ширше на 63 мм спереду і на 53 мм ззаду, що в поєднанні з більш низьким центром ваги повинно дати відмінну стійкість на трасі на будь-яких швидкостях. У Mercedes кажуть, що новий CLA є найпривабливішим членом лінійки компактних автомобілів на даний момент.

Дивіться також: Ось скільки крутного моменту може додати 48-вольтова система

Моделі на зразок CLA 250, які показали на CES, були обладнані подвійними задніми важелями підвіски для зменшення шуму і вібрацій, а також більш масивним стабілізатором поперечної стійкості для зменшення крену кузова та опціональними адаптивними демпферами.

Mercedes-Benz показав друге покоління CLA Coupe

Паралельно з цим Mercedes серйозно попрацював над аеродинамікою нового CLA, роблячи його максимально обтічним. Кінцевим результатом є коефіцієнт опору 0,23. Це можна назвати успіхом, незважаючи на те що попередній автомобіль мав показником 0.22 Cd. Правда, потрібно враховувати, що новий CLA має значно більшу фронтальну область, тому виконана робота видно, що називається, неозброєним оком.

Mercedes-Benz показав друге покоління CLA Coupe

Як і очікувалося, нова платформа CLA поділяє однакову внутрішню архітектуру з A-Class. Усередині салону в головній ролі виступає інформаційно-розважальна система MBUX останнього покоління з подвійною налаштуванням дисплея і розширеною функцією голосового управління «Hey Mercedes».

Що стосується активної безпеки, списку стає досить довгим, адже новий Mercedes CLA приміряв на себе багато з тих систем, які спочатку дебютували в S-Class, в тому числі різні напівавтономні функції, активну систему аварійного гальмування, помічника в активному перестроюванні, системи допомоги при екстреному гальмуванні і багато іншого.

Mercedes-Benz показав друге покоління CLA Coupe

Продажі нового Mercedes CLA Coupe стартує в Європі в травні цього року.