Меню, що показують милі плюс люди допомоги калорій, вибирають більш здорову їжу

268

Научно

Нове американське дослідження, що досліджує ефект інформації про меню вибору людьми їжі фаст-фуду, знаходить, що вони схильні вибирати більш здорові варіанти когдапоказанный не тільки калорії, які вони містять, але також і скільки миль вони повинні були б йти, щоб спалити ті калорії.Пишучи про їх результати дослідження в роботі, опублікованій онлайн в журналі Appetite 7 грудня, дослідників з Університету Північної Кароліни (UNC)сказаний це давало інформацію про фізичної активності як милі ходьби, а не хвилини ходьби, найчастіше пов’язаної з більш здоровою едойвыбор.

Вони також повідомили, що переважна більшість цих 802 учасників (82%), всі жінки, в середньому віці прийняті на роботу через інформаційний бюлетень співробітника UNC, сказало ихпредпочтенный, щоб бачити фізичну активність заснувався етикетки меню, а не етикетки з однією лише інформацією про калорії або ніякої харчової інформацією.Для дослідження, використовував мережевий огляд, щоб зібрати інформацію про вибір учасників, дослідники рандомизированно призначили на одну з чотирьох груп,кожен даний різне меню:

Меню з інформацією про калорії,Меню з інформацією про калорії і хвилини ходьби необхідного, щоб спалити ті калорії,

Меню з інформацією про калорії і милями ходьби необхідного, щоб спалити калорії, иМеню без харчової інформації (контрольна група порівняння).Огляд попросив, щоб учасники припустили, що були в ресторані швидкого харчування (як ланцюжок гамбургера) і сподівалися вибирати їжу для себе. Вони замовили б з меню, на основі наданої інформації?Варіанти пропонована включена їжа гамбургери, сендвічі, сторони, салати, перев’язування, десерти і напої.

Меню було зібрано з онлайнових меню общихрестораны швидкого харчування в США, без картин.Одним з варіантів був звичайний гамбургер, що містить 250 калорій, які займуть 78 хвилин або 2,6 милі (4,2 км) ходьби, щоб спалити.

Результати показали значну різницю в середньому числі калорій, замовлених на основі типу меню.Група, що мала меню без харчової інформації, замовила в середньому 1 020 калорій, порівняно з 927 калоріями в групі, що мала тільки калориюинформация, 916 калорій в групі, даної калорії і хвилини ходьби і 826 калорій в групі, даної калорії і милі ходьбыинформация.

Автори пишуть:«Меню з калоріями і числом миль, щоб йти спалити ті калорії з’явилося саме ефективне при впливі на вибір більш низькою їжі калорії (p= 0.0007), коли порівняно з меню без харчової наданої інформації).”Проте вони додають:«чи Є ці етикетки ефективними при реальних сценаріях, залишається бути перевіреним».

В кінці огляду запитали всіх учасників, про який тип інформації вони вважатимуть за краще бачити в меню. 45% сказали, що вони воліли меню скалории і хвилини ходьби, 37% сказали, що вони воліли калорії з милями ходьби, 13% сказали інформацію про калорії тільки, і 5% сказали, що вони воліли менюбез харчової інформації.

Поєднуючи всі групи, результати показали, що 82% учасників обрали меню, показали фізичну активність (або хвилини або милі ходьби)з меню, що показав тільки інформацію про калорії або ніяку харчову інформацію взагалі.Цікава особливість дослідження було те, що дослідники також вставили питання в огляд, розроблений, щоб перевірити здатність до кількісного мислення респондентів: тільки 31% відповів на всеих правильно, і тільки 8% відповів правильно на тих, які були специфічно про калорії.Це могло б вказати, що числова інформація про калорії не може бути пояснена під більшістю учасників (який дещо дивним, враховуючи, що

96% з них були утворені до рівня коледжу або університету).Така статистична величина, ймовірно, буде змінюватися в залежності від різних груп населення, але це — те, що, можливо, впливові політики повинні взяти до уваги при вирішенні, як выразитьинформация про nutitional про продовольчих етикетках.Можливо, легше уявити себе фізично ходьбою певної відстані, ніж спроба вдатися скільки відсотка рекомендованої щоденної калориипредел певний пункт меню представляє.Оскільки наближаються різдвяні канікули, цей звіт міг би заохотити більше з нас уявляти, скільки миль нам, ймовірно, доведеться йти, щоб спалити всі святкові калориимы споживаємо.

Одне недавнє дослідження припускає, що ми можемо допомогти нам підтримати здоровий вагу по святам не тільки шляхом запобігання класичних святкових цукерок, таких як печеньеили льодяник, але також і шляхом скорочення подорожі на автомобілі, який очевидно є настільки ж ефективним, як сокращениекалории.

людименюмиляплюспоказывать

 • Вересень 13, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Проскура Марина

  Ну не народ, а подкоцыки, які хоч таким чином хотіли відчути єднання в рідній говенью ?


  13.09.2018 в 14:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kirinn

  Вітя об’явився! ?


  13.09.2018 в 22:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mijas

  А твоя як заипала, не уявляєш.


  14.09.2018 в 12:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Снєгірьова Тетяна

  Кіт, ось зуб даю що подати докуентацию на башкирському наприклад де-небудь у воронежі не можна. Так що ще питання де з мовами вільніше. А Алдару наведу приклад одного мого друзяк як по корупції та шляхи, який переїхав в калинниград з казахсвана як раз тому що місцеві нацики там заепывали його, пам’ятай чиїм повітрям дихаєш. так що накионализм в казахстані крутіше нашого буде, та й не про нього першого таке чую


  15.09.2018 в 00:50
  Увійдіть щоб відповісти


 • Корнєєв Серпень

  Нема ? Засекреченно держдепом :))


  15.09.2018 у 04:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Pehuginn

  Тиша тепер реально працює. У нас в місті всю рекламу з бігбордів позривали. Раніше все висіло ще місяць після виборів.


  15.09.2018 в 19:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gorn

  а як же, і клітку для снігурів :))


  16.09.2018 у 06:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Вадим Коровін

  Та будь ласка, звертайтеся ?


  16.09.2018 в 10:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Monaya

  Це ти описуєш свої почуття при вигляді пана Пукина?


  17.09.2018 в 01:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Akirg

  Чет корр не дає новину що в Калінінграді затримали 12 игиловцев. Пля, де игил і де Калінінград:))


  17.09.2018 у 05:33
  Увійдіть щоб відповісти