Mazda випустить п’ять нових кросоверів і відродить роторний мотор

59

Компанія mazda заявила про грандіозні плани з розширення лінійки кросоверів, а також електрифікації всього модельного ряду до 2030 року

Автовиробник з хіросіми має намір серйозно розширити модельний ряд, запустивши в серію відразу п’ять (!) нових кросоверів: mazda cx-60 і cx-80 для європи, а також cx-50, cx-70 і cx-90 для сша та інших ринків (крім єс). Ці новинки почнуть виходити на ринок вже з наступного року. Ну і зроблені вони будуть за шаблоном “позашляхового купе” – в стилі концепту mazda koeru, представленого ще шість років тому на автосалоні у франкфурті.

Великоформатні mazda cx – 60 і cx-80 будуть випускатися з двома і трьома рядами сидінь відповідно. Вперше на європейському ринку mazda запропонує ці моделі з гібридною силовою установкою, що складається з бензинової «четвірки» і електромотора. Також ці кросовери будуть оснащуватися новими рядними “шістками”: бензинової skyactiv-x і дизельної skyactiv-d в поєднанні з системою м’якого гібрида.

А ще mazda повернеться до роторних двигунів! правда, якщо раніше вони використовувалися в якості основної силової установки, то тепер їм відведена роль другого плану – резервного генератора для «електричок». У першій половині 2022 року буде представлена гібридна версія першого електромобіля mazda, моделі mx-30, яка буде оснащена роторною силовою установкою.

Лінійка» електричок ” mazda також буде розширюватися. З 2025 року компанія представить кілька нових моделей на базі платформи, спеціально створеної для електромобілів. А до 2030 року компанія планує електрифікувати весь модельний ряд. До речі, не виключено, що електромобілі з хіросіми будуть збирати в росії: про це на початку вересня заявляло керівництво соллерс авто.