Масштабні моделі автомобілів 1:8, які стоять як справжні машини

389

Це найдорожчий подарунок на Новий рік для автомобіліста (мова йде про «іграшці»)

Кажуть, перші 40 років дитинства найскладніші в житті чоловіка. Що ж, можливо, ті, хто так вважає, в чомусь і праві. Ми дійсно часом ведемо себе як діти і часто робимо ірраціональні речі, невластиві дорослим людям. Зокрема, така поведінка притаманна колекціонерам, які вважають місяць марно прожитим, якщо в їх колекції не з’явилася чергова новинка. При цьому абсолютно неважливо, про що йде мова – про сірникових коробках або про реальних автомобілях.

Особливим напрямком в середовищі автолюбителів є колекціонування пластикових моделей автомобілів. Це не радіокеровані машини, а масштабні копії оригіналів, але є серед них надзвичайно примітні зразки, моделі яких відрізняються особливо ретельної деталюванням.

Minichamps, Spark, Ixo, «Тантал», «Наш автопром», Norev, Schuco, «Агат» … якщо ви вболіваєте моделюванням, досить імовірно, що імена цих фірм-виробників миттєво прийдуть вам на розум. Так, тепер це хобі складно назвати дитячою забавою, надто вже воно витратна. Навіть вітчизняні масштабні моделі коштують пристойних грошей, не кажучи вже про те, що велика колекція взагалі може оцінюватися на вагу золота.

Але, як знають естети, які обрали моделювання своїм захопленням, як і у будь-якого іншого продукту на ринку, масштабні моделі також поділяються на різні сегменти і класи за ціною. На вершині «харчової» ланцюга знаходиться «Amalgam Collection», єдиний виробник копійних автомобілів, який підніс мистецтво створення «іграшок» на недосяжний до цього рівень. Їх шедеври – це немов олов’яні солдати від вітчизняного «Російського Витязя», кращого в світі виробника військово-історичної олов’яної мініатюри.

Але що робить автомоделі Amalgam такими особливими? Правда в тому, що існує безліч факторів, що впливають на це: якість виробництва, рівень майстерності при створенні моделей, ексклюзивність і, що не менш важливо, ціна. Ціна на ексклюзив повинна бути високою, ага. Ось цей чарівний рецепт.

Якщо ви ще не знайомі з творами компанії, ми запрошуємо вас на фотоэкскурсию. Насолоджуйтесь!

P. S. Трохи не забули. Якщо раптом захочете придбати своєму чоловікові-моделисту, захоплюється автомобілями, таку модель, він буде на сьомому небі від щастя. Єдине, ціна… втім, про все ви дізнаєтеся нижче.

Ferrari 250 GTO

Масштабні моделі автомобілів 1:8, які стоять як справжні машини

Як видно за кількістю моделей, представлених в цьому списку, Ferrari, схоже, є улюбленою маркою Amalgam. Хорошим прикладом є Ferrari 250 GTO, який в життя змагався в «24 годинах Ле-Мана» в 1962 році з П’єром Нобле і Жаном Гишем за кермом, а тепер цю модель можна придбати собі на поличку.

У продажу за 685 доларів, це одне з найбільш доступних пропозицій.

Ціна: $685 (45.588 рублів)

Ferrari 250 LM

Масштабні моделі автомобілів 1:8, які стоять як справжні машини

Створена в масштабі 1:8, ця модель віддає данину поваги Ferrari 250 LM, гонявшейся під управлінням П’єра Дюмая і Густава Госселина.

Дивіться також: Ferrari F12tdf Limited Edition: модель потужністю 780 коней

Він виглядає точно так само, як реальна модель 250 LM наприкінці 24-годинної гонки в 1965 році. «Амальгама» відтворила пошкодження, які отримав 250 LM, включаючи знівечену задню праву сторону алюмінієвого корпусу, викликану вибухом задньої правої шини під час гонки.

Ціна: $16.625 (1.106.000 рублів)

Ferrari 70th Anniversary

Масштабні моделі автомобілів 1:8, які стоять як справжні машини

З особливою серією в масштабі 1:18 Amalgam приєднався до святкування 70-річчя Ferrari, створивши цілий ряд мініатюр одних з найбільших моделей бренду в історії, включаючи 488 GTB, 488 Spider, California T, F12 Berlinetta і GTC4 Lusso.

Ціна: залежить від моделі

Ferrari F430 Spider

Масштабні моделі автомобілів 1:8, які стоять як справжні машини

Модельний ексклюзив в сучасному вигляді. Так, не класикою єдиної багата лінійка. Ось приклад цілком сучасного F430 Spider, що випускався з 2004 по 2010. Це модель в масштабі 1:8, яка в точності повторює суперкар, включаючи його двигун.

Зроблено, безумовно, красиво і талановито, але чому-то, як нам здається, класичні форми більше підходять для того, щоб їх поставили на поличку.

Ціна: $6.860 (456.000 рублів)

Ferrari Laferrari Aperta

Масштабні моделі автомобілів 1:8, які стоять як справжні машини

Ексклюзив серед ексклюзивів. Всього 209 одиниць в масштабі 1:8 і ціною 737.000 рублів кожна. Що ж, теоретично ви можете отримати Ferrari своєї мрії і виставити його прямо у себе вдома. У вашій вітальні буде стояти точна копія справжнього суперкара, про який ви мрієте або вже зберігайте в гаражі. Розуміємо, цінник як за справжню Лада Веста. Але ми попереджали, що ексклюзивні моделі коштують дуже дорого.

Ціна: $11.084 (737 тис. рублів)

McLaren Vision Ultimate Gran Turismo

Масштабні моделі автомобілів 1:8, які стоять як справжні машини

Серія моделей заснована на гіперкар McLaren Vision Ultimate GT – віртуальному прототипі, створеному для Gran Turismo. Ця модель являє собою обмежену серію з 92 примірників, доступних у трьох лівреї (колірних схемах): Performance, Noir de Noir і Ulterior Future.

Репродукція Amalgam в довжину 60 см, а її розробкою керував сам директор по дизайну McLaren Роберт Мелвілл, який також брав участь у процесі створення прототипу для Gran Turismo Sport. Тому достовірність і деталювання тут буде максимальна.

Цікаво, що перша модель була виставлена в Центрі дизайну McLaren, а друга була доставлена Казунорі Ямауті, творця легендарної відеоігри.

Ціна: $8.324 (554.000 рублів)

McLaren Senna

Масштабні моделі автомобілів 1:8, які стоять як справжні машини

При ціні оригіналу в 837.000 доларів копийная модель коштує в 100 разів менше. За умови, що навіть не кожен доларовий мільйонер може дозволити собі таку розкіш, як мінімум, із-за того, що всі реальні моделі Senna вже були розпродані, варіант в придбанні на Новий рік масштабного автомобіля 1:8 дуже навіть актуальна. Та «всього» за $8,324.

Якщо ви шукаєте більше ексклюзивності, ви можете вибрати версію на замовлення. В цьому випадку можна вибрати колір кузова, відтінок салону і дизайн литих дисків.

Ціна: $8.324 (554.000 рублів)

Двигун Bugatti Chiron

Масштабні моделі автомобілів 1:8, які стоять як справжні машини

«Амальгама» відтворює не тільки автомобілі, але і окремі елементи, такі як рулі F1 або двигуни. І дійсно, відтворення трансмісії Bugatti Chiron просто вражає.

Створення зайняло 2500 годин розробки (майже стільки ж, скільки справжній двигун) і ще 220 годин робіт по збірці кожного примірника. В складанні бере участь не менше 1040 деталей! Тепер ви розумієте, чому все так дорого?

Ціна: $9.505 (632.000 рублів)

Porsche 919 Hybrid

Масштабні моделі автомобілів 1:8, які стоять як справжні машини

919 Hybrid, який змагався у «24 годинах Ле-Мана» в 2014 році, повторює оригінал до найдрібніших деталей, але в масштабі 1:8. Це результат більш 3.000 годин роботи і використання революційних технологій, таких як цифровий друк.

Двері цієї моделі відкриваються, щоб ви отримали доступ в пасажирський салон, ідентичний такому у справжнього гоночного автомобіля. Кришку двигуна можна підняти, оголивши гібридну систему трансмісії з турбованим 2,0-літровим двигуном.

Ціна: $10.300 (685.000 рублів)

Scuderia Ferrari SF16H

Масштабні моделі автомобілів 1:8, які стоять як справжні машини

«Амальгама» також тісно працює з продукцією Формули 1, і це сімейство гоночних автомобілів Ferrari – живий тому доказ. У нього входять автомобілі, якими керували Себастьян Феттель і Кімі Райкконен в сезоні 2016 року. Гоночні боліди для столу доступні в масштабах 1:8, 1:12 і 1:18. Ціни варіюються від 1995 до 5460 доларів.

Ціна: $5.460 (363.000 рублів)