Марку chrysler очолить маркетолог крістін фьюелл

11

У січні групи fca і psa об’єдналися в альянс stellantis, що включає 14 брендів. З тих пір тільки chrysler залишався без керівника: за ним тимчасово наглядав шеф доджа тімоті куніскіс. З 13 вересня гендиректором крайслера стане менеджер з продажу та маркетингу крістін ф’юелл «з великим досвідом роботи в автоіндустрії». Її спеціалізація-створення маркетингових стратегій і бізнес-моделей, управління продуктами, організація ланцюжків поставок тощо.

Зараз лінійка крайслера складається з мінівена pacifica, його брата-близнюка voyager і седана chrysler 300 другого покоління (2011). У продуктовому плані на 2021-2023 роки марці не світить нічого нового, хоча у неї були перспективні концепти airflow vision (2020) і portal (2017).

«крістін на чолі крайслера-чудова новина для стеллантіса. Я переконаний, що вона створить новий імпульс для культового бренду і реалізації його величезного потенціалу», — заявив карлос таварес, якому ф’юелл буде підкорятися безпосередньо. Навесні таварес відвів кожному з 14 брендів по десять років, щоб ті виправдали своє існування, і пообіцяв їм необхідні ресурси. Dodge вже звернувся до китайців.