Люди у всьому світі живуть довше, але більше хворі

262

Научно

Люди у всьому світі живуть довше і більш хворі; рани, порушення психічного здоров’я, біль і обмежені можливості підривають повне здоров’я людей, відповідно до «Загального Тягаря Дослідження Хвороби 2010 (GBD 2010)», видав у Скальпелі сьогодні.Це — перший раз, коли Скальпель виділив всю потрійну проблему одному з дослідженням, складаючись з 7 наукових паперів та супроводжуючих коментарів. Мета бути, щоб оцінити головні медичні проблеми в світі і шукати, як краще всього звернутися до них.43% смертельних випадків в усьому світі відбулися в 70 років + у 2010, в порівнянні з 33% в 1990.

Незважаючи на те, що менша пропорція людей помирає рано, ще багато сьогодні живуть з хронічними хворобами, болем та інвалідністю.Автори описують медичні успіхи в світі як руйнівну іронію: «уникаючи передчасної смерті, але живий довше і більш хворий».

«Загальний Тягар Дослідження Хвороби 1010 (GBD 2010)» є результатом великого співробітництва, утягує майже 500 дослідників з 50 країн, на чолі з Інститутом медичних Показників і Оцінки (IHME) в університеті Вашингтона. Було шість інших основних працівників: Імперський коледж Лондона, Вища школа охорони здоров’я Гарварду, університет Токіо, університет Квінсленда, Вища школа охорони здоров’я Джонса Хопкінса Блумберга і Всесвітня організація охорони здоров’я.Це фінансувалося Фондом Білла і Мелінди Гейтс.

Зростаюча тривалість життя, але..Тривалість життя значно підвищилася за минулі чотири десятиліття з чоловіками, тепер живуть на 11 років довше і жінки 12 років довше, порівняно з 40 років тому.Перше Загальне Тягар дослідження Хвороби було закінчено в 1990. З тих пір тривалості життя людей стали значно більш довгими.

Основною причиною смерті раніше були інфекційні хвороби та хвороби дитинства, пов’язані з недоїданням.Сьогодні, більшість дітей у світі — за винятком Африки на південь від Сахари — як очікують, буде жити в доросле життя і мати занадто багато, щоб поїсти, а не занадто мало.

Незважаючи на те, що проживання в доросле життя краще, ніж смерть до віку п’ять, у багатьох випадках це буде відносно нездорова доросле життя.У 1990 тривалість життя була 62.8 для чоловіків і 68.1 для жінок

У 2010 тривалість життя була 67.5 для чоловіків і 73.3 для женщинПромежуток між роками жив і загальна кількість років, в яких людям розширили хороше здоров’я протягом тих 20 років до 9,2 для чоловіків і 11.5 для жінок

Пітер Пайот, директор лондонської Школи Гігієни і Тропічної Медицини, сказав на прес-конференції сьогодні:«Ми повинні жити, поки ми можемо і настільки здоровий, як ми можемо до минулого дня життя, і це, здається, не має місця».Він додав, що спосіб, яким справи йдуть, медичні системи, висувається в «сценарій залізничної аварії».

Народні ризики в захворюванні серцево-судинними захворюваннями, діабетом і раком веде частково їх поведінку. Експерти кажуть, що це робить його набагато важче для загальних, національних і регіональних органів охорони здоров’я, щоб надати будь-яку значний вплив.

Набагато більш важко змусити людей змінювати свої поведінки, ніж підготовка програм вакцинації, щоб захистити населення від інфекційних хвороб.Сьогоднішні медичні труднощі не обов’язково вбивають, вони звикли дляВ 1990 головне медичне тягар у світі було передчасною смертністю.

Більш ніж 10 мільйонів дітей молодше 5 років помирали кожен рік.Сьогодні головні медичні труднощі включають хронічні хвороби, умови психічного здоров’я, рани і захворювання опорно-рухового апарату. Оскільки тривалість життя стає більш довгою, ці труднощі посилюються.

Величезні успіхи були зроблені за минулі 20 років у зверненні до смертельних хвороб, особливо інфекційні хвороби, такі як кір і туберкульоз.Сьогодні все більше людей живе з проблемами зі здоров’ям, які впливають на спосіб, яким вони думають, що бачать, чують; умови, викликають багато болю, обмежених можливостей, і підривають мобільність.Іншими словами, набагато більша пропорція сьогоднішнього світового населення живе добре в старість і помирає від хвороб, які поширені в багатих країнах, такі як рак, тип 2 діабету і хвороби серця.

Рак сьогодні становить приблизно два з кожних трьох смертельних випадків глобально, порівняно з трохи більше ніж одним в кожних двох 1990.Один із засновників Загального Тягаря Хвороби, директор IHME, доктор Крістофер Мюррей, заявив:«Ми знаходимо, що дуже небагато людей йдуть навколо досконалим здоров’ям і що, як люди вік, вони накопичують санітарні умови.

На індивідуальному рівні це означає, що ми повинні перекалибровать те, на що життя буде схожим для нас у наших 70-х і 80-х. Це також має глибокі наслідки для систем охорони здоров’я, оскільки вони встановлюють пріоритети».Виняток — Африка на південь від СахарыВ Латинській Америці, Азії та Північній Африці середній вік смерті, збільшеної на більш ніж 25 років між 1990 і 2010, порівняно зі всього 10 роками в Африці на південь від Сахари.

Хвороби дитинства, інфекційні хвороби і пов’язані з материнством причини смерті сьогодні складають 70% тягаря хвороби в Африці на південь від Сахари, порівняно тільки з однією третиною в Південній Азії і менше ніж однією п’ятою в Латинській Америці.Співавтор, доктор Джордж Менса, відвідуючи Професора в університеті Кейптауна, сказав, що «Африка на південь від Сахари продовжує являти собою спеціальну проблему для безлічі методологічних, географічних та економічних причин.

Доказова основа для оцінки причин смерті в Африці залишається обмеженою. Дані показують скромний прогрес понижающейся дитячої смертності, але інфекційні та харчові причини все ще становлять половину передчасних смертельних випадків в Африці.

Майже, оскільки занепокоєння є зростаючим тягарем хронічної хвороби, такий як інсульт та хвороба серця».Як правило, «Західні хвороби», такі як біль, неспокій і депресія також руйнують якість життя і продуктивність для мільйонів людей в Африці на південь від Сахари. Вони тепер оцінюються серед головних причин років, якими живуть з інвалідністю всюди по області.

Доктор Фелікс Мэзиай, голова Економічного факультету в університеті Замбії, сказав, що «африканські країни навіть не почали протистояти наслідкам вибухають випадків психічного захворювання, депресії, болю і величезного тягаря токсикоманії, які походять від тих умов. Прямий зв’язок між психічним захворюванням і фізичним благополуччям у ядрі цього незвіданого ландшафту і може лише зрости, оскільки роки проходять».Швидкі зміни в наслідках для здоров’я

Автори пояснюють, що були деякі дивовижні досягнення з 1990, такі як драматичне скорочення дитячої смертності, які б’ють кожний виданий прогноз. Зміна відображає значні поліпшення медичних послуг, санітарії, і доступу до їжі всюди по більшості країн, що розвиваються, а також зусиль по охороні здоров’я.Проте вони додають, що набагато більше роботи повинна бути зроблена.

Ротавірус і кір щорічно вбивають більш ніж один мільйон дітей до п’яти, незважаючи на агресивні кампанії з вакцинації.Визначені вікові групи переносять диспропорційні смертності.

Число смертельних випадків у віковій групі 15 — 49 років збільшилася на 44% між 1970 і 2010. Автори пояснюють, що тривалі проблеми ВІЛ/СНІДУ і збільшень насильства — які вбивають 1,5 мільйона людей щороку — частково винні.Їжа та інші фактори способу жизниКурение і питво є двома з головних ризиків для здоров’я у сучасні часи.

Недоїдання було розрізано на більш ніж 60%. Недоїдання раніше було головним фактором ризику протягом багатьох років втраченого життя і смерть в 1990; це спало до № 8.Бідні переваги в їжі і сидячий спосіб життя сприяють швидко зростаючим ставками ожиріння.

10% тягаря хвороби колективно приписані сьогодні дієтичним факторів ризику та фізичної инертностиКурение і надмірне алкогольне споживання збільшило число людей з артеріальною гіпертензією (високий кров’яний тиск) та інші хронічні хвороби

Декілька чинників, включаючи деяких згаданих вище, сприяли різкого підвищення у людей з високим кров’яним цукром. Діабет був причиною 1,3 мільйонів смертельних випадків в 2010, вдвічі більше як у 1990

США відстають далі позаду його великих конкурентовЗа минулі 20 років покращення медичних чисел в США були невтішні, порівняно з іншими розвиненими країнами. Американська жіноча середня тривалість життя зросла на трохи менше ніж два роки, у порівнянні з 2,4 роками в Канаді і 2,3 року на Кіпрі. Американські жінки спали до 36-го місця в загальному ранжируванні тривалості життя, згідно зі звітом.

У 1990 тривалість життя жінок в США становила 78,6 років і підвищилася до 80,5 в 2010.Японія є найздоровішою країною у світі

Автори знайшли, що Японія була найбільш здорової країною на землі. Ніхто не абсолютно упевнений чому; це могла бути їх дієта, фізична активність, добрі послуги охорони здоров’я, гени або комбінація всіх чотирьох.Здорова тривалість життя відноситься до того, скільки років людина, як очікують, буде жити при насолоді хорошим здоров’ям.

У 1990 Японія прибула вершина і для чоловіків і для жінок, і зробила так знову двадцять років потому.Кращі десять країн, чоловіча здорова тривалість життя, 2010:ЯпонияСингапур

ШвейцарияИспания

ИталияАвстралияКанадаАндорра

ИзраильЮжная Корея

США були в 29-му местеЛучшие десять країн, жіноча здорова тривалість життя, 2010:

ЯпонияЮжная КореяИспания

СингапурТайваньШвейцария

АндорраИталияАвстралияФранция

США були в 33-му местеБольшая частина загального медичного тягаря викликається деякими хворобами

Значна частка медичного тягаря викликається відносно невелика кількість хвороб, звіт, на який вказують.Дослідники зібрали матеріал про більш ніж 300 хворобах, ранах і фактори ризику.

Вони знайшли, що тільки 50 різних причин складають 78% загального медичного тягаря — 18 рахунків на більш ніж 50%.Один з провідних авторів, доктор Кенджі Шібуя, з університету Токіо, сказав:«Якщо ми тільки могли б зламати кодекс просто по цій невеликій групі хвороб, ми могли б зробити величезні успіхи в поліпшенні здоров’я.Кращі десять причин смерті, перемістилися вгору, вниз, або залишилися тими ж з 1990 до 2010?Наступний залишився кращими двома під час цілого періоду — ішемічна хвороба серця та інсульт

Наступне перемістилася вгору — хронічна обструктивна хвороба легень (хронічна обструктивна хвороба легень, рак легень та діабет.Наступне перемістилася вниз — туберкульоз, інфекції нижніх дихальних шляхів і діарея

весьдольшежитьлюди

 • Липень 2, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Доронін Данило

  Олексій Савкін
  Над Слов’янському вже Український прапор!!!!))) Біжіть російські терористи до себе в Росію і живіть мирно, ми Вас не троним)) Наша армія сильніше. #Слов’янськ звільнений . #днр #лнр #україна #донецьк #луганськ #краматорськ #СлаваУкраине


  03.07.2018 в 00:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Whisperflame

  Оплатили, і влаштували майдан США. Відповідальність несе Європа. Чому? Тому, що виконується давня доктрина США — нехай європейці вбивають один одного в найбільших кількостях. США хочуть відновити переговори з тими, кого призначили відповідальними за вбивства. Київ — безвідповідальний. Цеевропейцы повинні бути вбиті згідно доктрині.


  03.07.2018 в 11:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gavijurus

  Я взагалі не бачу способу як ИГИЛ можна знищити бомбардуваннями. Що таке ИГИЛ — це натовп людей, які стали від бідності і тупості фанатиками. Чим більше бомбити ту територію — тим більше там буде бідних фанатиків. На місце одного убитого буде з’являтися два нових. Єдиний спосіб перемогти ИГИЛ — припинити фінансування і постачання зброї, а мирному населенню дати роботу.


  03.07.2018 у 15:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Дарія Йосипівна

  КОРРИШКА ЗАКРИЙ КОМЕНТИ У ВСІХ НОВИНАХ НЕ ЖАРТУЙТЕ З ВОГНЕМ ТВАРІ, СКІЛЬКИ МОЖНА КОЗЛОХАРИМ МАЯЧНЮ ПИСАТИ В КОМЕНТАРЯХ І НАСМІХАТИСЯ НАД СМЕРТЮ І ТАНЦЮВАТИ НА ТРУПАХ. ВАМ [censored] М ПОТРІБНО ОФІС ПІДІРВАТИ ДО [censored] [censored] АСИ КУРЧЕНСКИЕ.


  04.07.2018 у 06:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Гавриленков Гліб

  В Крим поплив ?


  04.07.2018 в 09:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Юрков Андрій

  Вангую погроми


  04.07.2018 у 23:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tygolar

  Привіт:) Не виключено:)


  05.07.2018 у 05:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Іллінський Еміль

  Толік, ну Затока по-перше досить далеко від Одеси, як раз в області (70-100 кілометрів). Так згоден звичайно, що краще було б щоб не бахкало, але то ж не наша вина, ватники бешкетують


  05.07.2018 в 16:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Захар’їна Уляна

  Ясєк куй, який толк для зарахченко якщо просто бабці гречки дадуть ?


  06.07.2018 у 04:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Delalune

  А ти як думаєш? Може ти ще віриш що у нас в підручнику написано що украм 140 тис років? :))


  06.07.2018 в 13:41
  Увійдіть щоб відповісти