Lo-res від united nude: дивний і марний промокар за ціною bmw 3

42

Автомобілі вже давно використовуються в рекламних кампаніях для залучення нових клієнтів і покупців. При цьому дизайнери та інженери іноді створюють зовсім неймовірні 8 і дуже дивні машини, зовнішній вигляд і функціонал яких вкрай далекий від краси або практичності. Одну з таких, united nude lo-res, виставили на аукціонному майданчику.

Її зовнішній вигляд розробив засновник взуттєвої компанії united nude для просування і реклами. Являє ж він собою непоказну геометричну фігуру, що складається з одинадцяти поверхонь.

Невідомо, чим керувався автор цього проекту, але він не став занадто багато думати про дизайн. Замість цього він взяв оцифроване тривимірне зображення lamborghini countach і знизив кількість полігонів (простих площин, з яких і складається тривимірний об’єкт) до мінімуму. В результаті вийшло це диво, що складається з 11 полігонів.

Весь інший процес можна назвати вкрай блюзнірським по відношенню до відомого італійського бренду. Для виготовлення кузова, якщо його так можна назвати, використовували прозорий темний термопластик. З нього виготовили 11 панелей і з’єднали їх разом, не залишивши жодних дверей.

Замість них встановили окремий електропривод, що піднімає вгору весь кузов, всередину можна потрапити тільки так.

В якості основи використовували зварену раму зі сталевого профілю. Більшу її частину закрили кожухом чорного кольору, залишивши зовні тільки передню підвіску і примітивну рульову колонку. Зверху, в її підставі приліпили металевий приладовий щиток з двома індикаторами.

Кермо заслуговує окремої згадки. Його зварили зі сталевої покритої хромом труби, надавши форму шестигранника, і зміцнили на рульовій стійці трьома гвинтами, не потрудившись їх навіть приховати.

Їхати lo-res може виключно на одній швидкості, а приводить його в рух єдиний електромотор потужністю 5 квт. Ніяких даних про батарею або швидкості, що розвивається власник машини не вказав. По суті lo-res є всього лише великою іграшкою. Вона не сертифікована і її не можна вивести на дороги загального користування. За це технічне диво власник хоче виручити не менше 45 тисяч доларів.