Лікарський засіб діабету може відновити память при хворобі Альцгеймера

212

Научно

Дослідники в Канаді виявили, що лікарський засіб, спочатку призначений для лікування діабету, може відновити пам’ять в клітинах головного мозку, затронутыхБолезнь Альцгеймера. В аналізах на клітинах головного мозку тварин вони знайшли, що AC253, лікарський засіб діабету, ніколи не добиравшееся до ринку, відновленої пам’яті рівнями, подобнымте з нормальних клітин. Випробування могли початися через п’ять років, повинні подальші аналізи слідувати, говорити команду.

Дослідники пишуть про їх роботу у роботі, опублікованій онлайн в Журналі Нейробіології 28 листопада.У заяві, опублікованій у вівторок, провідний автор Джек Джхамандас, дослідник з Faculty of Medicine & Dentistry в університеті Альберти, каже ихоткрытие «дуже важливо» тому що:«… це говорить нам, що препарати як це могли б бути в змозі відновити пам’ять, навіть після того, як хвороба Альцгеймера, можливо, почалася».Оцінки пропонують за наступні 30 років, 1 125 000 канадців будуть діагностовані з хворобою Альцгеймера.

Клітини людей з хворобою Альцгеймера містять амилоидный білок, знайдений в особливо великих сумах в клітинах пам’яті і частин пізнання мозку.Це — наявність цього білка, який, як вважають, погіршує пам’ять.У минулому році Jhamandas і його команда показали, що AC253 міг заблокувати токсичні ефекти амилоидного білка, що призводять до смерті клітини головного мозку.

Для цього останнього дослідження вони перевірили обсяг пам’яті в клітинах, витягнутих з мозкової тканини мишей, спроектованих, щоб захворіти хворобою Альцгеймера, і порівняли його з этимиз клітин головного мозку від здорових мишей.Існує спосіб перевірити обсяг пам’яті клітин в лабораторії шляхом виділення їм низки поразок електричним струмом або імпульсів: клітини «пам’ятають»досвід.

По-перше, команда перевірила обсяг пам’яті нормальних клітин головного мозку і клітин головного мозку хвороби Альцгеймера.Потім після надання лікарського засобу AC253 до клітин головного мозку хвороби Альцгеймера вони запустили тести ураження електричним струмом знову і знайшли, що їх пам’ять повернулася подібним уровнямк тим з нормальних клітин.У той час як ці результати показують обіцянку, дослідники застерігають, що існує багато проблем вирішити, перш ніж лікарський засіб на основі цих результатів дослідження буде готовий до тестування.

Наприклад, AC253 не перетинає гематоенцефалічний бар’єр легко, таким чином, розробники лікарського засобу повинні були б проектувати могшую версію.Джхамандас каже, що клінічні випробування могли початися протягом приблизно п’яти років, повинні, такі проблеми бути вирішеними і подальші аналізи досягають успіху.«Я думаю, що ми виявили, може бути частина рішення, але я не можу сказати, що це буде рішення», говорить Джхамандас, вказуючи на довгий список показали препаратовраннее обіцянку проти хвороби Альцгеймера, але в подальших аналізах, виявилося, не було життєздатне.

«Я не думаю, одне лікарський засіб або підхід вирішать хвороба Альцгеймера, тому що це — хвороба з ускладненнями, але я обережно оптимістичний про наше відкриття иприменения», додає він.У групі аналізів, які займуть, принаймні, інший рік, команда тепер намагається виявити, чи з’являються, даючи лікарський засіб, перш ніж симптоми, може «остановитьсяухудшение поведінки і пізнання в цілому у тварин предназначило, щоб захворіти хворобою Альцгеймера,» говорить Джхамандас.

Фонди для дослідження прибутку з канадських Інститутів Дослідження в області охорони здоров’я.В даний час немає ніякого лікування для хвороби Альцгеймера, але докази поступово з’являються препаратів, які можуть допомогти уповільнити його прогресію, як galantamine, який не тільки, здається, зменшує смертності, але також і замедляетсяснижения в пізнавальному погіршення.

І нещодавно, вчені з Каліфорнійського університету показали, що активний спосіб життя можеттакже сповільніть розвиток хвороби Альцгеймера.

восстановитьдиабетлекарственныймочьсредство

 • Червень 22, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Емма Анатоліївна

  чекаю вівця, не проотвичайся, а то ви частенько пустословите


  23.06.2018 в 00:23
  Увійдіть щоб відповісти


 • Agardin

  Підкинули! ?


  23.06.2018 у 08:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Marad

  У відрядженні. А Калінінград ближче все-таки, думаю 500 кілометрів північніше києва


  23.06.2018 в 11:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ручкін Богдан

  А 5-й хіба не в будь-якому? Я просто телик мало дивлюся зовсім не в курсі. Начебто ж 5-й у всі пакети входить, не?


  23.06.2018 в 22:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Варенников Гліб

  У Лівії спочатку знищили безліч “виборців”….Остальніе терроризирую Європу….


  24.06.2018 у 07:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Базарів Андрій

  А че там за буза? просвітіть


  24.06.2018 в 14:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Direfang

  ніколи раніше і ось знову — суть ролика не в путіні. Суть в тому що для очорнення європи перед росіянами використовується відверта маячня. Я не знаю, сама ця божевільна тітка або ті хто пише їй сценарії. Але піарити таке в центральних засобах масової інформації, витрачати гроші платників податків на її захист — на мою ідіотизм вищої проби


  25.06.2018 в 00:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Олександра Яшина

  яке горе… як же ми переживемо це..


  25.06.2018 у 04:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ілля Євгенович

  Грицько Олег — мені ті сша)(шу, мені просто смішно як ви раділи коли вигравали, а потім тихенько мовчали в ганчірочку:)


  25.06.2018 у 16:18
  Увійдіть щоб відповісти