Лікарський засіб діабету могло допомогти лікувати рак яєчника

230

Научно

Пацієнти з діабетом, також мають рак яєчника і беруть метформін лікарського засобу для лікування їх діабету, майте велику виживання, ніж пацієнти, не бере його, нове дослідження, видане в журналі Cancer, пропонує.Ці нові результати дослідження могли потенційно вести дослідників, оскільки вони продовжують досліджувати використання існуючих ліків, щоб лікувати нові або різні захворювання.

Багато використання метформинаМетформин є зазвичай прописываемым ліками, щоб лікувати діабет. Більш ранні дослідження показали, що це може бути ефективно для інших ракових утворень і в даний час, дослідження перевіряє цю гіпотезу.Дослідження, представлене раніше в цьому році в американської Асоціації для Зустрічі Досліджень раку 2012, показало, що метформін може успішно збільшити виживаність для пацієнтів з молодим раком підшлункової залози, повільним зростанням раку простати, і допомога запобігає первинний рак печінки..

Пред’явники відзначили, що властивості антирака метформіну можуть також принести користь пацієнтам з раком порожнини рота, а також тим з деякими формами меланоми.Дослідження на чолі з дослідниками в іспанському Національному Центрі Досліджень раку в Мадриді, показав, що метформін, об’єднаний з хіміотерапією, усунув стовбурові клітини раку, а також більш диференційовані ракові клітини, що формують більшість пухлин у пацієнтів раку підшлункової залози. Дослідницька група знайшла підтримку їх результатів дослідження за допомогою експерименту з допомогою мишей з отриманими пацієнтами пухлинами як предмети, знайшовши, коли віднесено комбінацію метформіну та хіміотерапії, миші зменшили пухлини і показали скорочення рецидиву порівняно з групою мишей, які отримали різну терапію.Щодо раку легенів дослідження з 2010 показало, що метформін може інгібувати прогресію, покращити виживаність, і навіть знизити ризик раку легенів пізньої стадії у хворих з діабетом і раком легенів.

Дослідження також показало, що метформін може навіть бути більш ефективним, ніж TZDs (тіазолідиндіони) і міг в кінцевому рахунку бути зроблений частиною стандартного лікування раку легенів.Подібні результати дослідження для раку яичникаСледователи, очолювані клінікою Майо, проаналізували виживаність 61 пацієнта з метформіном взяття раку яєчника і 178 пацієнтів, не взяли метформіну. З учасників, що взяли метформін, шістдесят сім відсотків з них продовжували жити після п’яти років.

З іншого боку, тільки сорок сім відсотків учасників, які не взяли пережив метформіну.Фактори, взяті на розгляді включений:індекс маси телатип химиотерапиисерьезность ракакачество хірургії

Дослідники показали, що предмети, які беруть метформін, були майже у чотири рази більше ймовірні залишитися в живих, ніж ті, які не беруть метформін.Співавтор Сэнджив Кумар, M. B. B. S., клініка Майо гінекологічний колега онкології заявляє:«Наше дослідження продемонструвало покращене виживання у жінок з раком яєчника, брали метформін. Результати надихають, але як з будь-яким ретроспективним дослідженням, багатьма факторами можна управляти для нас, щоб сказати, чи існує пряма причина і наслідок. Це скоріше подальші людські докази потенційного сприятливого впливу зазвичай використовуваного лікарського засобу, яке є відносно безпечно у людей.

Ці результати дослідження повинні забезпечити стимул для проспективних клінічних випробувань при раку яєчника».Результати дослідження можуть слідувати попереду для використання метформіну у великих рандомізованих дослідженнях раку яєчника.

Із-за збільшеного рівня смерті для раку яєчника автори пояснюють, що існує сильний вимога, щоб придумати нові методи лікування, щоб лікувати цей рак. Метформін міг бути одним з цього вибору.

диабетлекарственныймочьпомочьсредство

 • Березень 9, 2018
 • коментарів 12
 • admin
 • Науково

коментарів 12


 • Kerann

  МАМУ ЗВАЛИ ІСУСА МАРІЄЮ І МАМУ ВОЛОДИМИРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ПУТІНА ЗВАЛИ МАРІЄЮ!

  ЗБІГ? НЕ ДУМАЮ.


  09.03.2018 у 18:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Morazius

  за шо? :))


  10.03.2018 в 09:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gavinranrad

  Термінова новина по Кисіль ТБ!!!! Максимальний репост!!!! В катівнях США створюють біологічна зброя, яка буде знищувати брудних свиней расейських. Обчислюватись расиянин буде зайвої хромосоми і особливої щелепи, для більш достовірних даних буде використовуватися аналіз IQ, якщо він не вище 25 балів, перед вами расиянин рашист!!!


  10.03.2018 в 12:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dusida

  він не смішний. Він філософський ?
  Спробуй накуреній подивитися :))


  10.03.2018 в 19:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tygobar

  Блін, та я ж тобі навів кілька прикладів чому нафіг не треба було. І таких прикладів можэно привести тисячі


  11.03.2018 у 02:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mezahn

  та дурниці це. два мішка солі більшість громадян з’їсти до смерті не зможуть, залишать дітям та онукам :))


  11.03.2018 у 18:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Каунайте Яків Данилович

  Я ЧУВ, ЩО НА ЛНР ЗАВАЛИЛИ ЯКОГОСЬ ПИНДОССКОГО БЕТМЕНА. НУ ЦЕ ЯКИМ ДІТЛАХИ КРЕАКЛОВ ЗАХОПЛЮЮТЬСЯ…

  ЗНАЙТЕ, СУКИ, РОСІЙСЬКИЙ СПЕЦНАЗ! МИ ХОЧ БЕТМЕНА, ХОЧ СУПЕРМЕНА, ХОЧ АБАМКУ ВАШОГО ЗЛАМАЄМО!!!

  СЛАВА РОСІЇ!


  11.03.2018 у 21:24
  Увійдіть щоб відповісти


 • Баскаков Єгор

  типу вірменії наслідують?


  12.03.2018 у 06:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ямзин Руслан

  ну, розрахунки в інеті теж безнал по суті?
  а чому шукаю нюанси — банку адже заробляє на кредитуванні, тому повністю надання безкоштовного кредитами не здається дивним


  12.03.2018 в 12:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Yogar

  Че тут? Оленів відклали в штани іскандерів? :))


  12.03.2018 у 20:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ariugra

  Тепер 3.14 здить будуть в 2 рази більше ))


  13.03.2018 у 03:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mikarr

  У Приморському краї перед судом постане місцевий житель, який викрав у знайомого собаку і продав м’ясо тварини в місцеве кафе. — Сопадение? Не думаю ?


  13.03.2018 в 14:34
  Увійдіть щоб відповісти