Lexus огляд

5-11-2019

Lexus обзор
Його кузов вражає формами, але канти в інтер’єрі і якість деяких деталей – навпаки викликає обурення. і дозволяє досягти “сотні” за 7 секунд, це суб’єктивно не дає хороших експлуатаційних характеристик. Вам потрібен престижний автомобіль середнього класу “преміум”. Найпростіший спосіб стати його власником, це відправитися здійснювати вибір салон Audi, BMW або Mercedes. Останній з цих виробників має у асортименті модель IS. Інновації 245 – сильний “піжона” полягає в тому, що завдяки “інтелектуальною” системою зміни фаз газорозподілу, він може працювати в циклі Отто або Аткінсона. Перший – традиційний, другий – застосовується у гібридів – заснований на самому останньому закритті клапанів під час такту стиску. Що з цього має водій. Під час спокійної їзди, економне авто, в ході динамічною – відмінна продуктивність. 245 – сильний бензиновий двигун суб’єктивно не є демоном швидкості. Реакція на зміну положення педалі газу не захоплює. Частково за ці відчуття відповідає 8 – ступінчастий “автомат”, який ліниво знижує біг. Поліпшення настає при виборі спортивного режиму його роботи. Тоді значно скорочує час задумі, а перехід на більш високу передачу відбувається лише тоді, коли стрілка наближається до червоної зони тахометра. Ті, хто очікує IS високого комфорту руху – можуть відчути себе разочарованым. Версія F Sport має більш жорсткі пружини, 18 – дюймові колеса і більш жорстку губку сидінь. На шосе, зручність водіння задовільний, трохи гірше буде при проходженні поперечних нерівностей. Жорсткі настройки підвіски гарантують чудову керованість. Авто веде себе надзвичайно стабільно як на великих швидкостях, так і при різкому обходу перешкоди.
Також хочемо порекомендувати почитати – Краш-тест 2015 Lexus CT 200h http://nissan-club.com.ua/krash-test-2015-lexus-ct-200h/
У IS200t захоплюють інноваційні рішення в двигуні, хоча з іншого боку, я вважаю, що вони приносять користь тільки при їзді в режимі економії. Але врешті-решт, купувати 245 – сильний авто із заднім приводом і їздити в еко режимі – не розумно. Окремі оплески для інженерів, відповідальних за підвіску – вона чудова.