Лейкоз дитини, вилікуваний її власними повторно спроектованими иммуноцитами

231

Научно

Завдяки нової експериментальної терапії семирічна дівчинка в США з агресивною формою лейкемії у дітей була вилікувана з нею собственныйповторно спроектовані иммуноциты. Після лікування її лікарі не могли знайти симптом раку.

Дитячий онколог Штефан А Груп, Дитячої лікарні Філадельфії (CHOP), і його команда, зміг допомогти Емілі Уайтхед шляхом поповнення її як перший дитячий пацієнт на клінічному випробуванні, він веде названий CTL019, перевіряючий терапію Т-лімфоцита, щоб лікувати гострий лимфообластный лейкоз (ALL) і інший-лимфоцитраковые освіти.На випробуванні Емілі (також відомий як Емма), хто знову впав двічі після стандартної хіміотерапії для ВСІХ, отримала виготовлену на замовлення версію своїх Т-лімфоцитів який быстроумноженный і зруйнований лейкозні клітини.

Grupp є директором за Переказним Дослідження для Центру Дослідження Дитячого раку у ВІДБИВНІЙ і викладачем Педіатрії в Школі ПерельманаМедицина в Університеті Пенсільванії.

Він і його команда від ВІДБИВНОЇ і Університет штату Пенсільванія представили оновлені результати випробування на річному зборах 2012 року американського Суспільства Гематології(ПОПІЛ), що мав місце в Атланті з 8 до 11 грудня.Як роботи терапії Т-лімфоцита над клінічним випробуванням CTL019

Клінічне випробування Терапії Т-лімфоцита CTL019 (раніше CART19) перевіряє ефект терапії Т-лімфоцита для пацієнтів з В-лимфоцитарными раковими утвореннями такої як гострий лимфообластныйлейкоз (ВСЕ), В-лімфоцитарна негоджкінська лімфома (НХЛ) і дорослий хронічний лімфолейкоз (CLL) хвороби.Доктор Штефан Груп, Доктор медицини, доктор філософії Дитячої лікарні Філадельфії досліджує першого пацієнта-дитини Емму через шість місяців після терапії Т-лімфоцита.

Емма знову впала В-лімфоцитарний лейкоз.У випробуванні дослідники узяли Т-лімфоцити імунної системи від власної крові пацієнта. Ці клітини часто називають «робочими кіньми» імунної системи, вони роблять«важка робота» впізнання і нападу на упровадилися клітини хвороби.

Команда, тоді генетично модифікована витягнуті Т-лімфоцити, щоб висловити білок, що зв’язує з метою під назвою CD19, білок, знайдений на поверхні В-лімфоцитів, типаиз лейкоцита, стає злоякісним при певних лейкозах і лімфомах, таких як УСІ, НХЛ і CLL.Коли вони стають злоякісними, В-лімфоцити здатні до «польоту під радаром» Т-лімфоцитів і ухиляються від них.

Генетична модифікація робить Т-лімфоцити здатними кобнаружение і потім руйнування злоякісних В-лімфоцитів. Генетично повторно спроектовані Т-лімфоцити згадуються як «фантастичні Т-лімфоцити рецептора антигену».Після реінжинірингу модифіковані Т-лімфоцити тоді відкладені у пацієнта, де вони розсіюються і відправляються на пошуки злоякісних В-лімфоцитів. Вони також множаться втело при рівні, що дозволяє їм вбити швидко діляться злоякісні В-лімфоцити.

І вони також залишаються в тілі і продовжують боротися з будь-яким новим злоякісним Вклетки.Початкові результати показують обіцянку

Тільки 12 пацієнтів лікувалися досі: 10 дорослих з хронічним лімфолейкозом (CLL) та 2 дитини з гострим лимфообластным лейкоз (Емілі, яка є одним з них). Але исследователискажите, що ранні результати показують велику обіцянку.Наприклад, модифіковані Т-лімфоцити можуть залишитися в живих протягом багатьох місяців в тілі пацієнта і мати здатність перетворитися на великі кількості.

І вони убилибольшие кількості ВСІХ клітин або CLL у 9 з 12 пацієнтів.Надії команди CTL019 доведуть ефективну терапію для пацієнтів з В-лимфоцитарными раковими утвореннями.

Але тому що тільки кілька пацієнтів знаходяться на цій фазі випробування, там теперьпотребности бути великим поштовхом, щоб зареєструвати ще багато дорослих і пацієнтів-дітей, бачити, помічені ті ж результати в більш численної групи.Історія Емілі

85% дітей зі ВСІМА, найбільш поширеним дитячим раком, вилікувані після двох років лікування зі стандартною хіміотерапією. Але існує 15%-е меньшинствоэто має тип за ВСЕ, що чинить опір навіть самим інтенсивним chemo режимам.

Думки лікарів першої Емілі вона була б серед 85% з типом ВСЬОГО, що відповість на chemo, але рецидив довів, що у неї було більше устойчивоеразнообразие.Після другого рецидиву, що проходить другий курс chemo, Емілі була зареєстрована на клінічному випробуванні CTL019.На жаль, Емілі дуже захворіла під час випробування.

У той час як подібні симптоми грипу очікувалися, Емілі розвинула синдром випуску цитокіну: ефект Т-лимфоцитоврост в тілі Емілі викликав високий рівень певного білка, залученого в ревматоїдний артрит.Після вживання наркотику, щоб протидіяти білку, умова Емілі істотно покращився: майже швидко її дихання покращився, її лихоманка знизилася, іее кров’яний тиск повернулося до нормального.

В тижні, який прямував, Еміллі повністю оговтався від синдрому випуску цитокіну, але її лікарі не були впевнені, чи працювала терапія Т-лімфоцита. Такони зробили аналіз кісткового мозку, щоб перевірити результати.Grupp піднімає історію:«Через три тижні після того, аби проходити лікування, вона була в ремісії. Емілі повністю відповіла на свою терапію Т-лімфоцита».

«Ми перевірили її кістковий мозок на можливість хвороби знову у три місяці і шість місяців її лікування, і у неї все ще немає болезнибезотносительно. Борються з раком Т-лімфоцити знаходяться все ще там в її тілі», додає він.Хто ще міг би принести користь з лікування прийнятої Емілі?

Команда вказує, що CTL019 розроблений для дітей і підлітків з досить прогресуючим-лімфоцитарним гострим лимфообластным лейкоз (ALL) і В-лимфоцитарными лимфомамитолько.Це для ракових утворень, що не відповіли на стандартну хіміотерапію: це не для людей з нещодавно діагностованою хворобою.

Дослідники попереджають, що ці результати все ще попередні, і що не у всіх дітей, що мають право на випробування, буде той же результат.У довгостроковій перспективі Грапп бачить методи лікування клітини як CTL019 як потенційні заміни для пересадок кісткового мозку.

«Я зустрічався з сім’ями, щоб обговорити пересадку кісткового мозку протягом 20 років», говорить він.«Майже На кожній зустрічі я кажу, що пересадка кісткового мозку дуже тверда і що, якщо б у нас була альтернатива для дітей у тому пункті в лікуванні, я був бывосхищенный розорити мене.

І вперше, ми бачимо, як це могло б фактично статися.”Відео — історія Емілі

вылечитьлейкозребеноксобственный

 • Травень 30, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Malabor

  Словоблуддя є гріх, -5 до духовності, мінус одна скріпа:))


  30.05.2018 у 21:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Juzil

  росії ща нічого віддавати не будуть. Точніше нічого за газ — 3 лярда кредиту треба віддати тих що яник позичив


  31.05.2018 в 00:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • В zaron

  Свідчення людини, портрет якого на купюрі 20 грн, правильно і вагомо? Так от, Іван Франко написав, що “українці” — німецькі колоністи. Лапки Івана Франка. Тобто, слід писати: “Німецька колонія “україна””, “Добровільні помічники німецьких колоністів”, точніше, добровільні посібники німецьких окупантів. Свою рідну країну Іван Франко називав Руссю.


  31.05.2018 в 13:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Munira

  Ок Віть — ти прав, збила потовк фотка лаврова до статті


  31.05.2018 у 16:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Бабанова Катерина

  Добре пояснює. Особливо про відео заздалегідь.


  01.06.2018 у 04:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bragar

  Ктсати, челябінський державний університет отримав патент на виробництво постолів :))


  01.06.2018 в 11:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gozragore

  А директор укрзалізниці музикою бавиться….


  01.06.2018 у 21:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dalador

  Руда мавпа йоббік з московії пристала до білої людини ))))


  02.06.2018 у 06:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dar

  Ти нипаверишь — майже всі айтішники сидять в інеті паралельно з роботою.що я й робив і в четвер, і в п’ятницю, і в середу. І навіть в понеділок:) І роботодавцю глибоко на)(уй сиджу я там чи ні. Тому що мені платять за зроблену роботу, а не за те щоб я не сидів в інеті


  02.06.2018 в 09:20
  Увійдіть щоб відповісти