Lamborghini за 300 000 євро випадково втопили в озері (фото)

30

Lamborghini huracan ставши жертвою необережності 31-річного водія в австрії. Чоловік випадково переплутав педалі і втопив спорткар в озері мондзе, звідки його довелося піднімати рятувальникам, пише autocentre.ua.

За попередньою інформацією, чоловік приїхав на стоянку, де висадив пасажира. Після цього він вирішив розвернутися, але переплутав педалі. Автомобіль з’їхав в озеро і почав тонути.

Переляканий водій зміг самостійно вибратися з салону і доплисти до берега. Там він викликав рятувальників і швидку допомогу. Медики, які прибули на місце події, забрали чоловіка в лікарню. А вісь на допомогу lamborghini huracan прийшли рятувальники. Їм довелося піднімати автомобіль з 5 метрової глибини. Для цього їм знадобилося спеціальне обладнання і допомогу п’яти водолазів. Визволення спорткара з води зайняло близько трьох годин.

В якому стані зараз знаходиться автомобіль вартістю 300 000 євро, сказати складно. Швидше за все, йому буде потрібно ремонт, який обійдеться неуважному водієві в кругленьку суму.