Купівля автомобіля перетворилася на справжній кошмар для цієї індійської дівчини

230

Як не потрібно тестувати автомобілі у дилера: відео

Ось чому в Росії у автодилера немає ключів запалювання, залишених в автомобілях, що стоять в шоу-рум:

Покупниця, яка відвідала дилерський центр Hyundai в місті Манді, Індія, надовго запам’ятає новий досвід і навряд чи коли-небудь захоче ще раз опинитися за кермом автомобіля. Як вийшло так, що машина завелася і поїхала, для нас залишається загадкою. Напевно, з виставленого для оцінювання покупцями зразка не зняли акумуляторну батарею, а жінка, перевіряючи на дотик поверхня передньої панелі, випадково натиснула на кнопку запуску двигуна.

Дивіться також: Відео: жінка намагається заправити Tesla на АЗС, це просто шедевр

З іншого боку, для того щоб автомобіль завівся (припустимо, що це була машина з ручною КПП), зазвичай потрібно вичавити зчеплення, і тільки потім «захист від дурня» дозволить запустити двигун. Аналогічна «секретка», зрозуміло, коштує на транспортних засобах з АКПП, і випадково запустити мотор точно не вийде.

Купівля автомобіля перетворилася на справжній кошмар для цієї індійської дівчини

Таким чином, ми можемо припустити, що незапланований тест-драйв хетчбека Hyundai Elite i20, знятий камерами відеоспостереження 18 лютого, вийшов навмисно, принаймні, завели машину або співробітники автосалону, або це зробила покупниця. Ну а все, що сталося надалі, виявилося результатом невміння керувати транспортним засобом і раптової паніки.

Як видно на кадрах, абсолютно раптово жінка натискає на педаль акселератора і виїжджає прямо з салону, між справою зносячи величезне вікно, слетая з метрового парапету і врізаючись в кілька новеньких Hyundai на майданчику біля дилерського центру.

Загальний збиток, заподіяний у результаті аварії, становить близько 400 000 індійських рупій, або 5 630 дол. США. Сподіваємося, всі машини були застраховані, в іншому випадку родині невдачливої молодої дівчини доведеться покрити суму збитків замість покупки автомобіля.