Крихітний кросовер hyundai casper вперше показали наживо (фото)

18

Прем’єра нового субкомпактного кросовера hyundai відбудеться 15 вересня, але як буде виглядати автомобіль вже відомо. Минулого тижня в мережі з’явилися перші офіційні зображення цієї моделі, а тепер машину показали наживо. Передсерійний прототип, повністю позбавлений камуфляжу, був помічений на одній з парковок сеула (південна корея).

Нова порція знімків дає більш повноцінне уявлення про ті, як буде виглядати «каспер». Як видно на фотографіях, автомобіль отримає високий кузов, 2-ярусну оптику, незвичайну радіаторну решітку з «градієнтним» рішенням патернами і підштампуваннями над колісними арками, які візуально розширюють кузов.

Довжина автомобіля складі 3595 мм, ширина – 1595 мм, висота – 1575 мм. Розмір колісної бази дорівнюватиме 2400 мм. Таким чином, «каспер» стане найбільш компактним suv в лінійці південнокорейського автовиробника.

В основі hyundai casper лежить нова платформа hyundai-kia k1. Лінійка двигунів моделі буде включати в собі два літрових бензинових мотори сімейства kappa: атмосферник потужністю 75 кінських сил і «наддувний» з віддачею в 99 «сил». Зв’язок обом складі 4-діапазонна автоматична трансмісія і безальтернативний передній привід.

Першим ринком, куди в продаж надійде новий кросовер «хенде», стане південна корея. Продавати автомобіль також планують в індії та європі.