Компанія Bugatti збільшила гарантію на Veyron до 15 років

206

Авто новости

Компанія Bugatti оголосила «найкращу в світі сервісного обслуговування та програму лояльності» для гіперкара Veyron. Вона є частиною 15-річної продовженої заводської гарантії, в рамках якої заміна і ремонт запчастин здійснюються безоплатно. Так компанія збирається продовжити термін роботи машин і скоротити витрати на їх обслуговування.

Для отримання штампу і максимальної гарантії Bugatti Certified будь-який автомобіль проходить через послідовність діагностичних тестів. При пошкодження або зношення який-небудь механічної подробиці — вона підлягає заміні. Те ж саме стосується і вуглепластикових кузовних панелей.

Всього ж для Veyron доступно пара сервісних пакетів, які розрізняються термінами дії, і враховують специфіку застосування автомобіля. Тим, хто застосовує гіперкар щодня і тим, хто придбав машину для особистої колекції, потрібен різний рівень сервісу.

Хочете навчиться правильно паркуватися, але у вас нічого не виходить? Парковка очима новачка у всіх подробицях описана на сайті avtocursant.by. Заходьте і дізнайтеся правила паркування.

  • Лютий 5, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини