Книги про психоаналізі і психології: в допомогу для осмислення життєвих подій

18

Якщо вам подобається вивчати психологію через філософію, то, швидше за все, вам сподобається і наша добірка з 12 книг від одних з кращих авторів, що ставлять духовність і мистецтво самопізнання на перший план.

Наша редакція постаралася скласти список, як то кажуть, з книг на всі випадки життя. Сподіваємося, вони дозволять осмислити події, що відбуваються в житті, і зробити правильний вибір, про який не доведеться шкодувати.

Www.litres.ru

Книга пояснює причини, за якими ми чіпляємося за минуле і зациклюємося на тому, яким може бути майбутнє. Книга поєднує в собі міркування про духовність і психологічний аналіз. Суть вчення екхарта-це трансформація свідомості, яку він бачить як наступний етап людської еволюції, і необхідність вийти за межі стану свідомості, заснованого на его. Докладне пояснення цієї ідеї відрізняє дану книгу від інших аналогічних.

2. “пробудження тигра-зцілення травми»

Www.ozon.ru

Пробудження тигра — хороший ресурс для знайомства з соматичним підходом. Він має дещо заплутану структуру, але розкриває суть справи. Пітер а. Левін каже, що травми виникають тільки у домашніх тварин і людей. На думку автора, зцілення травми є “даром богів-героїчною подорожжю, в якій кожен з нас має право зайняти своє місце”.

Автор вважає травму ” однією з найважливіших сил, здатних викликати психологічне, соціальне і духовне пробудження і розвиток людини». Травма-це те, що допомагає осягнути глибокий сенс і необхідність переживання страждання в житті кожної людини.

3. “підходимо один одному. Як теорія прихильності допоможе створити гармонійні відносини»

Www.litres.ru

Корисна книга для тих, хто хоче краще зрозуміти себе і оточуючих, яка дозволить змінити погляд на відносини і вибір партнера. Що важливо, в книзі присутня практична частина.

Корисна книга для тих, хто тільки знайомиться з теорією прихильності боулі або намагається усвідомити, що відбувається у відносинах з іншими людьми.

4. “ненасильницьке спілкування. Мова життя»

Www.litres.ru

Книга “ненасильницьке спілкування” заснована на історичних принципах ненасильства. Розенберг підкреслює, що іноді порушення наших кордонів насправді пов’язано з тим фактом, що ми ще не виявили, де лежать наші кордони.

Щоб уникнути подібних ситуацій, ця книга вчить нас, як висловлювати свої думки ясно і ефективно.

5. “сила підсвідомості, або як змінити життя за 4 тижні»

Www.litres.ru

Наші реакції і підходи до подій формують різні звички, незалежно від того, наскільки нам це зручно, корисно або незручно, шкідливо.

“сила підсвідомості, або як змінити життя за 4 тижні”, написана доктором джо діспензою, об’єднує різні області в єдиному дослідженні, такі, наприклад, як квантова фізика, нейробіологія, хімія мозку, біологія і генетика, щоб допомогти вам зламати шаблони і показати те, на що ви дійсно здатні.

Www.litres.ru

«сила справжнього» — дуже цінна книга для тих, хто зацікавлений в інтеграції зі своїм внутрішнім тілом. Це книга-вступна про те, як важливо залишатися в моменті і підвищувати обізнаність. Найбільше вражає в цій книзі те, що автор говорить про те, як ми можемо жити краще, відмовившись від концепції часу.

Www.labirint.ru

У книзі «майстерність любові» дон мігель руїс ділиться проникливими історіями, які допомагають нам оговтатися від емоційних ран і звільнитися від припущень і переконань, заснованих на страху.

Таким чином ми вчимося відновлювати дух грайливості, який життєво важливий для любовних відносин.

8. “біжить з вовками. Жіночий архетип в міфах і переказах»

Www.litres.ru

Цю книгу написала естес кларисса пінкола-американська поетеса, філософ, психоаналітик юнгіанської школи, і, звичайно ж, не сама незначна заслуга, засновниця недавно створеного гваделупського фонду — організації, що присвятила себе боротьбі за права людини.

У своєму творі естес перечитає разом з вами старі казки і зверне увагу на неписану жіночу історію. Це подорож в дику природу жінок з різними міфами і переказами, матеріал, прикрашений глибоким психоаналізом. Дана книга рекомендується для тих жінок, хто хоче досліджувати свою природу, особливо для тих, хто ніколи не робив цього раніше.

9. “це почалося не з тебе. Як ми успадковуємо негативні сценарії нашої сім’ї і як зупинити їх вплив»

Www.litres.ru

“це почалося не з тебе” – ще одна книга, що розглядає психологічні травми з іншого ракурсу і оцінює їх передачу з покоління в покоління генетичним шляхом. Відмінна книга про спадкові сімейні травми. у світлі даних як психології, так і епігенетики вона відповідає на питання:

10. “чотири угоди. Тольтекська книга мудрості»

Www.litres.ru

” чотири угоди. Тольтекська книга мудрості ” -твір, в якому йдеться про угоди, які ви можете реалізувати для відходу від суджень-програм, які допоможуть вам уникати моделей мислення і поведінки, що викликають розчарування, провину, образу та інші негативні емоції. Це книга про вчення, яке, як кажуть, дійсно спонукає людей повністю змінити всю систему свого мислення.

11. Важкі почуття. Зрозуміти себе, пробачити інших

Www.labirint.ru

Перше, чому вчить книга ” важкі почуття. Зрозуміти себе, пробачити інших», — це те, що опір болю продовжує життя цієї самої болю і потім перетворює її в страждання. “прийміть свій біль і проявіть до себе співчуття і розуміння”, – говорить крістофер к.гермер. Автор підкреслює важливість підвищення обізнаності про дихання, тіло і навколишнє середовище і пропонує вправи для інтеграції.

12. “шлях художника»

Www.ozon.ru

«шлях художника” – відмінна точка опори, якщо ви шукаєте розвиток творчого напрямку у своєму житті; при цьому дана книга не тільки для художників-вона для всіх!

Ця книга допомагає нам виявити і розвинути творчі процеси, які можуть дрімати в нашій свідомості.