Кібер квадроцикл: ілон маск презентував дитячий tesla cyberquad

33

Компанія tesla представила електричний квадроцикл cyberquad ще в дев’ятнадцятому році разом з гучним пікапом cybertruck. А днями автовиробник відкрив прийом замовлень на даний всюдихід.

Товарний тесла кіберкуад виявився призначений для дітей у віці від восьми років і вагою до 68 кг. Він має незграбний дизайн, а також led-смужки фар і ліхтарів, що робить його схожим на згаданий пікап.

Побудований всюдихід на базі сталевої рами, при цьому в рух його приводить електромотор, який отримує енергію від мініатюрної літій-іонної батареї.

Електричний квадроцикл здатний розвивати швидкість аж до 16 км/год, але батьки можуть обмежити її і до 8 км/ч.що стосується запасу ходу, то він заявлений на рівні 24 км, але реальний пробіг буде прямо залежати від ваги дитини і умов експлуатації.

Батарея тут знімна, при цьому на її повну підзарядку від побутової розетки потрібно 5 годин. З інших технічних особливостей cyberquad варто відзначити регульовану підвіску і заднє дискове гальмо.

Купити квадроцикл можна за 1 900 доларів (140 000 рублів за нинішнім курсом), причому tesla ідеально підгадала з часом початку продажів-бажаючих придбати такий всюдихід в подарунок дітям на різдво виявилося чимало.

Цікаво, що покупці отримають машину в частково розібраному вигляді: їм доведеться самостійно з’єднати амортизатори зі сталевою рамою, а колеса — з півосями.

Нагадаємо, що показаний спочатку cyberquad являв собою повноцінний дорослий квадроцикл, тому не виключено, що слідом за дитячою версією американці випустять і більш серйозну модифікацію.