КІА огляд

5-11-2019

 КІА обзор
У 60 – ті роки минулого століття компанія випускає комерційний транспорт: вантажівки Titan і Boxer. Незабаром з конвеєра сходить автомобіль власної розробки. Згодом він буде експортуватися в США і європейські країни. Вона входить у десятку найбільших світових виробників.
Також хочемо порекомендувати почитати – Технічний огляд КІА Спортейдж 2 http://svit-auto.com.ua/2018/12/15/tehnichnij-oglyad-kia-sportejdzh-2/
Будь-який транспортний засіб потребує правильному і своєчасному догляді та ремонті. Це забезпечить безпечну експлуатацію, надійне функціонування всіх систем і модулів. В автомобілі основна увага приділяється двигуна, від його справності, в першу чергу, залежить довговічність, а також можливість уникнути непередбачених ситуацій у дорозі.
На автомобільних магістралях України автомобілі Kia зустрічаються досить часто.
Доступний в одній комплектації (шість подушок безпеки, клімат – контроль на дві зони, аудіосистема, датчики світла, парктроніки, обігрів сидінь, рейлінги).
Доступний з механічною або автоматичною КПП. Відрізняються хорошою комплектацією і привабливим виглядом кузова.
Вартість залежить від комплектації (класик, комфорт, престиж).
Багато сучасні моделі оснащуються бортовим комп’ютером, двома зонами клімат – контролем, круїз – контролем, іонізатором, обігрівом передніх сидінь та ін.
Запчастини для Kia в Україні пропонують багато постачальників. При виборі важливо приділяти увагу наявності гарантії. Деталі, вироблені без ліцензії, можуть привести до ще більш серйозних поломок і значних фінансових витрат.
Купити запчастини на Кіа можна в нашому інтернет – магазині. Електронний каталог автомагазину містить оригінальні деталі від офіційних виробників. Вони мають гарантію і пройшли сертифікацію.
Вибрати та оформити замовлення можна онлайн протягом декількох хвилин. У разі виникнення питань, зателефонуйте нам. Вам буде надана повна інформація, що дозволить зробити правильний вибір. При відсутності будь – якої позиції, ми оперативно оформимо заявку. Якщо каталог запчастин для Кіа не містить деталі, зняті з виробництва, ми забезпечимо підбір ефективної заміни.
Чому варто звертатися саме до нас.
Ціни на запчастини для Кіа мають максимально доступну вартість. Це забезпечується за рахунок прямих поставок без участі посередників. Порівнявши прейскуранти інших постачальників в цьому легко переконатися.
Кожен покупець може повернути куплений на сайті товар протягом 14 днів.
Автозапчастини на Kia в Києві доставляються безкоштовно протягом трьох днів. Якщо замовлення термінове, то необхідно зв’язатися з менеджером для уточнення деталей доставки.
Доставка в інші великі і невеликі населені пункти країни: Львів, Хмельницький, Дніпро, Одесу, Луцьк, Харків виробляється компанією .