Jaguar випустить ексклюзивну серію раритетних jaguar c-type continuation

20

До 70-річчя спортивного jaguar c-type continuation буде випущена обмежена серія таких авто. Публіка зможе побачити його в палаці хемптон-корт на виставці concours of elegance, яка пройде з 3 по 5 вересня 2021 року. “живі” машини надійдуть у продаж в 2022 році. Jaguar c-type continuation знаменитий тим, що блищав на гоночних треках на початку 50-х років минулого століття. У1952 році він став першим спортивним автомобілем з дисковими гальмами, які були розроблені спільно з dunlop.

Разом з модернізованим двигуном і підвіскою, вони багато в чому сприяли тому, що c-type лідирував в 24-годинній гонці ле-мана 1953 року. Його пілоти зайняли тоді перше і друге місця подіуму. Тоді ж на c-type вперше вдалося перевищити швидкість 100 миль на годину, встановивши рекордну середню швидкість на рівні 105,841 миль на годину.

Кожен екземпляр заново зібраних вручну c-type continuation буде відповідати технічним характеристикам гоночної машини, на якій заводська команда здобула перемогу в ле-мані в 1953 році. Зокрема, на автомобілях встановлять 3,4-літровий рядний шестициліндровий бензиновий двигун потужністю 220 к.с. З трьома карбюраторами weber 40dco3 і дискові гальма. Про ціни на ексклюзивну машину на даний момент нічого не відомо.