Jaguar воював у гонці з Tesla Model X

347

Авто новости

Компанія Jaguar порівняла електричний кросовер I-Pace з двома «Теслами» Model X – 75D і 100D. Відеоролик змагання розміщений на YouTube-каналі англійського виробника.

Завданням пілотів – досвідчених гонщиків Мітча Еванса і Тоні Канаан – було розігнатися до 60 миль в годину (96 км/ч), а після цього зупинитися. Той, хто зробить це швидше – перемагає.

Спершу «Ягуар» змагався з Tesla Model X, оснащеної набором батарей ємністю 75 кіловат-годин, а після цього з машиною зі 100-кіловатним акумулятором. І в тому і іншому випадку переможцем гонки був «Ягуар».

Кросовер I-Pace оснащується двома електромоторами сумарною літієвими 400 батареями і потужністю сил ємністю 90 кіловат-годин. З нуля до «багато» автомобіль прискорюється за 4,8 секунди. У «Тесли» Model X 75D на це ж вправу йде 4,9 секунди, а у 100D – 4,7 секунди.

Электрокроссовер Jaguar вийде на російський ринок в осінню пору цього року. Ціни поки не називаються.

Ви вже давно шукаєте інформацію про те як обклеїти таксі, тоді ми вам допоможемо. У всіх подробицях обклеювання таксі розписана на сайті 280dney.ru. Дізнайтеся всі деталі про обклеювання таксі.

  • Березень 5, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини