Інтенсивне втручання діабету може вилікувати хворобу, іноді

238

Научно

Важкі пацієнти діабету типу 2, що приймають участь в інтенсивній програмі втрати ваги, більш ймовірно, зазнають загальну або часткову часткову ремісію своєї хвороби, дослідники з Центрів з контролю і профілактики захворювань, Атланта, повідомили в ДОВГІЙ БАВОВНЯНОЇ ОДЯЗІ (Журнал американської Медичної асоціації).Автори додали, що інтенсивна інтервенційна програма, що включає рекомендацію, здійснення і предназначающаяся, щоб знизити споживання калорії, справила «скромні абсолютні темпи ремісії» при діабеті 2 типу.Автори написали як довідкова інформація:«Діабет традиційно вважали прогресивним, невиліковним умовою в чому кращим варіантом розвитку подій після того, як діагноз важкий метаболічний та управління фактором ризику, щоб попередити судинні та нервнопатические ускладнення».

Деякі дослідження, які зосередилися на баріатричної хірургії, вказали, що можуть бути вилікувані пацієнти діабету типу 2, які є страждають ожирінням. Недавнє дослідження показало, що незважаючи на те, що хірургія обхідного шлункового анастомозу може допомогти лікувати ожиріння, це не може вилікувати діабет. «Пацієнти діагностували, як наявність діабету 2 типу часто просить їх лікарів, оборотно їхню умову, і деякі лікарі можуть надати обнадійливу консультацію, що зміна способу життя може нормалізувати рівні глюкози.

Однак про темпі ремісії діабету 2 типу, який може бути досягнутий за допомогою консервативних підходів, не повідомили».Ми знаємо, що зміни способу життя можуть допомогти людям з попередніми діабет уникати коли-небудь розвиватися, діабет друкують два. Мало відомо, що впливає на інтенсивні втручання, міг би мати на пацієнтах, у яких вже є хвороба.

Едвард Ст. Грегг, доктор філософії і команда виконали дослідження, щоб визначити, що впливає на інтенсивне втручання способу життя, міг би мати на часткової або повної ремісії діабету 2 типу.Вони зібрали і проаналізували дані по рандомизированному 4-річному, контрольоване дослідження (вихідний візит, серпень 2001 — квітень 2004; останнє спостереження, квітень 2008), який порівняв АБО (інтенсивне втручання способу життя) з DSE (підтримка діабету і освітній умова контролю). Всі ці 4 503 учасника були дорослими і мали ІМТ (індекс маси тіла) принаймні 25 і мали діабет 2 типу.Волонтерам рандомизированно призначили в одну з двох груп:

АБО (інтенсивне втручання способу життя) — 2 241 учасник. Ця включена рекомендація, зроблена індивідуально і в групах щотижня протягом початкових шести місяців, і потім три рази на місяць протягом наступних шести місяців. Протягом років два — чотири були двічі щомісячні контакти, а також регулярний ряд групи нагадування і кампанії.

Мета полягала в тому, щоб зменшити загальне споживання калорій до 1 200-1 800 в день через скорочення споживання насиченого жиру. Учасники прагнули закінчувати 175 хвилин здійснення щотижня. Щоб допомогти дієтичним цілям, рідкі заміни їжі були забезпечені.DSE (підтримка діабету і освіта керують умовою) — 2 262 учасника.

Це щорічно включало три групові заняття на дієти, фізичної активності і соціальної поддержкеНиже деякі результати дослідження:

Група ИЛИЗа 1 рік учасники втратили 8,6% маси тіла і 4,7% до кінця четвертого годаЗа 1 рік в учасників було збільшення на 20,6% фітнесу, та 4,9% до кінця року 4Распространенность повної ремісії була набагато більш поширена в групі АБО

Абсолютна розповсюдженість повної ремісії становила 1,3% (відносно низько) і 0,7% в кінці чотирьох летГруппа DSEЗа 1 рік учасники втратили 0,7% ваги тіла і 0,8% до кінця четвертого року

За 1 рік в учасників було збільшення на 5,3% фітнесу, та 1,5% до кінця року 4Распространенность повної ремісії в цій групі була значно нижче, ніж в групі ИЛИАбсолютная розповсюдженість повної ремісії становила 0,1% в кінці 1 року і 0,2% в кінці 4 летПолная ремісія означає нормалізацію глюкози, не маючи необхідність використовувати лікування.

Будь-який тип ремісії, часткової або завершеною, стався в 11,5% учасників АБО наприкінці року 1 і 7,3% в кінці року 4, порівняно з 2% в групах DSE та 1 і 4 роки.Темпи ремісії були набагато вище серед:

Люди, які втратили багато весаЛюди, стали значно більш подходящимиЛюди з коротшою тривалістю існуючого діабету (ті, у кого довгий час не було діабету),Люди з нижче HbA1c при вході і не використанні інсуліну

Автори написали: «У групи АБО, значно більш імовірно, буде безперервна, тривала ремісія, як 9,2 відсотків, випробуваних, принаймні, 2-річна ремісія (у порівнянні з для DSE, 1,7 відсотка) в певний момент під час спостереження, 6,4 відсотків мали, принаймні, 3-річну ремісію (порівняно з DSE, 1,3 відсотка), і 3,5 відсотка мали безперервну 4-річну ремісію (порівняно з DSE, 0,5 відсотка). Результати повних досліджень випадки були подібні.

«Збільшується глобальне поширення діабету 2 типу, поряд з його всебічними ускладненнями, призвело до надіям, що хвороба може бути повністю змінена або відвернена. Ці дослідження більше ніж 4 500 огрядних дорослих з діабетом 2 типу підтверджують, що повна ремісія, пов’язана з інтенсивним втручанням способу життя, коли визначено нормалізацією глюкози без потреби в препаратах, рідкісна. Однак часткова ремісія, визначена як перехід до преддиабетическим або нормальних рівнів глюкози без медикаментозного лікування певного періоду, є доступною метою для деяких пацієнтів з діабетом 2 типу».

Майбутнє профілактики діабету і лікування — Передова статьяПатрик Дж.

О’коннор, доктор медицини, М. А., M. P. H., Інституту HealthPartners Освіти та Дослідження, Міннеаполіса і Девіда Е. Артерберна, доктора медицини, М. П. Х., Інституту Дослідження в області охорони здоров’я Групи, Сіетл, Супроводжує Передовий статті в тому ж журналі написав:«І економічно ефективні стратегії профілактики діабету на основі фактичних даних повинні бути більш широко застосовані за допомогою повного спектру доступних технологій і стимулів».Але це недостатньо.

Дослідження, освіта і стратегічні зусилля повинні бути зосереджені далі вгору за течією до первинної профілактики: зменшуючи ожиріння інциденту в дітей, підлітків і дорослих, особливо серед тих з сімейної історією ожиріння і діабету. Профілактика діабету і ожиріння повинна бути сплачивающимся криком про всіх клінічних лікарів, що турбуються про здоров’я країни.”

вмешательстводиабетинтенсивныймочь

 • Серпень 9, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Tegelv

  Заборонити рахат-лукум! :))


  09.08.2018 в 17:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nalbine

  Якщо б тоді в Донецьку і Луганську так само вату спалили і війни б не було, думати треба, а не кричати рація! рація! рація! Зрадники завжди жили погано з будь-якого боку ))))


  10.08.2018 у 01:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Malo

  Строго доведено, що трамп не мужик, якщо ховається під спідницю. Найм’якше, що про нього пишуть американці — брехун і пішак. (Трамп= козир, у них є слово, що означає слабка карта)


  10.08.2018 у 07:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ямков Денис Олегович

  якщо ти НОРМАЛЬНИЙ українець то так, а якщо ти бандерівець і фошист!!! немає!


  10.08.2018 у 17:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Нардін Андрій

  саме для тупих людей це брешуть. Апплодіровалі там зовсім не спалювали, а що розігнали тих хто стріляв. про те що хтось згорів на той момент не було відомо


  10.08.2018 в 23:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кузинков Михайло

  А хто в курсі на що цей сайт заробляє гроші? Реклами там начебто немає


  11.08.2018 у 08:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kazrabei

  У вас гастрит.


  11.08.2018 в 12:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Брюханова Лариса

  ну ладно ?


  11.08.2018 в 22:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gravelworker

  подивимося на поведінку расеянских свиней, до 2018 ще довго, можна відібрати право проведення в 2017


  12.08.2018 у 04:26
  Увійдіть щоб відповісти