Ідеальну ниву з правим кермом продають у новій зеландії

14

це машина для авантюристів: іноземці про ниву

Черговий цікавий екземпляр російського позашляховика нива виявився в онлайн-продажу за кордоном. Роб леппард, житель курортного новозеландського містечка лейк-текапо виставив на продаж ниву 1998 року у виконанні для країн з лівостороннім рухом-тобто, з розташованим праворуч рульовим колесом. Стан автомобіля описується як майже ідеальний.

Роб є третім господарем цієї ниви-що примітно, до нього позашляховиком володіли дві різні жінки. Перша з них встановила на автомобіль сертифікований гідропідсилювач рульового управління, пише lada niva documentary. В іншому це стандартна нива (за винятком, хіба що, ще встановленого на даху багажника) з рідними двигуном і 5-ступінчастою мкп.

Пробіг машини становить 168 тис.км, проте нові шини firestone destination a/t не пробігли ще й 20 тисяч. Колісні диски-оригінальні заводські, запасне колесо – також з заводу. Про характер машини власник зауважує, що»вона російська, з певними примхами через це”. Пересувалася машина в основному по шосе, з рідкісними з’їздами на гравійні дороги. Незважаючи на хорошу форму, автомобіль не має діючого сертифіката wof (аналог нашого техогляду), тому ціна виставлена не надто висока — 8000 доларів.

Експортний варіант моделі ваз – 21213 з карбюраторним двигуном на заводі іменувався ваз-21216 — очевидно, саме така машина 1998 року представлена на знімках. Однак праворульні версії були у ниви і раніше: в 1980-х випускалася ваз-21212 для країн з лівостороннім рухом; ця модифікація експортувалася в англію, австралію, нову зеландію, мозамбік, ямайку.