Hyundai сертифікував в росії дві нові спортивних моделі

8

Hyundai i30 n в нашій країні вже продавали офіційно, але після планового рестайлінгу хот-хетч вибув з локальної гами. Після оформлення сертифікаційних документів перешкод для повернення немає, причому в росії зможуть продавати не тільки хетчбеки, а й фастбеки, зібрані в чехії.

Базовий hyundai i30 n для росії збереже турбомотор 2.0 t-gdi, розвине 249 кінських сил і 353 нм крутного моменту, а єдиною коробкою передач буде 6-ступінчаста «механіка». Альтернатива-i30 n performance з аналогічним двигуном у варіанті форсування на 280 кінських сил і 392 нм. Крім “ручки «такі» тридцятки «виявляться доступні з новим 8-діапазонним преселективним»роботом”.

Ще один цікавий документ — розширений сертифікат оттс на hyundai elantra. На даний момент седани продаються тільки з “атмосферниками” 1.6 і 2.0, але тепер hyundai вільний привезти в нашу країну спортивні elantra n line південнокорейської збірки.

В активі elantra n line 199-сильний (265 нм) турбомотор 1.6 t-gdi, який може працювати на бензині аі-92 і поєднуватися з 6-ступінчастою «механікою» або 7-швидкісним преселективним «роботом». Оригінальний обвіс додасть до габаритної довжини 25 міліметрів, а 18-дюймові легкосплавні диски увійдуть в стандартне оснащення.

Обидва сертифікати діють з початку вересня, але коли саме hyundai почне російські продажі спортивних версій невідомо. Не викликає сумнівів тільки швидкий локальний дебют хетчбека i30 n, а ось перспективи однойменного фастбека і седана elantra n line все ще під питанням.