Хвороба Альцгеймера Мірка МК лікарського засобу інгібітора BACE 8931 починає клінічне дослідження фази II/III

268

Научно

Мерк тільки що ініціював клінічне дослідження Фази II/III свого МК лікарського засобу хвороби Альцгеймера 8931. Випробування оцінить, наскільки ефективний лікарський засіб порівняно з плацебо серед пацієнтів хвороби Альцгеймера легкого або середнього ступеня тяжкості.МК 8931 справді роман дослідний оральний? — амилоидный білковий отщепляющий фермент місця попередника (BACE) інгібітор. Як інгібітор BACE лікарський засіб інгібує фермент BACE, який життєво важливий у виробництві амілоїду? пептид.

Вважається, згідно амілоїдної гіпотезі, що першопричиною хвороби Альцгеймера є розвиток амілоїдних пептидів, викликають накопичення амілоїдних опадів бляшки в мозку. Тому після гіпотези, МК 8931 буде працювати шляхом запобігання формування амілоїдних опадів бляшки.

Під час дослідників Мірка дослідження Фази I знайшов, що МК 8931 може зменшити мозкову спинномозкову рідину (CSF)? — амілоїд більше ніж на 90 відсотків без ознак обмежують побічних ефектів дози.Фаза II/III порівняє ефективність трьох різних доз МК 893178-тижневе довге, кероване плацебо, рандомізоване, паралельна група, подвійне сліпе дослідження під назвою ЕПОХА, буде контролювати 200 пацієнтів, які страждають на хворобу Альцгеймера, і проаналізує ефективність і безпека 8931 МК перш, ніж перейти на подальшу фазу.

Дослідники порівняють ефективність трьох різних доз МК 8931 (12, 40 і 60 мг) застосовується щодня, порівняно з плацебо. Вони зроблять оцінки лікарського засобу за допомогою Дослідження Кооперативу хвороби Альцгеймера — Дії Щоденного Проживання (ADCS-ADL) рахунок та Масштаб Оцінки хвороби Альцгеймера Пізнавальний Подмасштаб (ADAS-гвинтик) рахунок.

За словами Даррайла Д. Шоеппа, доктора філософії, першого віце-президента і глави Неврології та Офтальмології, Науково-дослідних лабораторій Мірка:«Мерк прагне просувати розуміння і лікування хвороби Альцгеймера»,Він додає:«Як загальне здоров’я і фінансовий тягар хвороби Альцгеймера зростає, інноваційне дослідження критично необхідно, і ми повинні прискорити це дослідження по мірі можливості.

Це нове дослідження є важливим кроком до нашої загальної стратегії зрозуміти потенціал механізму інгібітора BACE і МК 8931, наше свинцеве з’єднання, на багаторазових стадіях хвороби Альцгеймера».Дослідження хвороби Альцгеймера і результати исследованияИсследователи від Інституту хвороби Альцгеймера Банера в Арізоні, Бостонського університету і університету Антьокии знайшли, що хвороба Альцгеймера могла діагностуватися за більш ніж 20 років до того, як симптоми з’являються.

Стаття, опублікована в Журналі Фармакології і Експериментальної Терапії, показала, що хвороба Альцгеймера пізнавальна функція покращилась з лікарським засобом пошкодження головного мозку.

альцгеймераболезньингибиторлекарственныймеркасредства

 • Березень 20, 2018
 • коментарів 5
 • admin
 • Науково

коментарів 5


 • Burirne

  Так підколов просто росіян на тему того що люблять випити ?


  20.03.2018 у 16:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Якупов Владислав

  РОСІЯ СТАЛА П’ЯТОЮ В РЕЙТИНГУ КРАЇН З ВИСОКОЮ ЙМОВІРНІСТЮ ДЕФОЛТУ!!! ЩО ТАКЕ ЦЕЙ ДЕФОЛТ Я НЕ ЗНАЮ, АЛЕ МИ В П’ЯТІРЦІ ЛІДЕРІВ, А НЕЗАБАРОМ ВЗАГАЛІ БУДЕМО ПЕРШИМИ!

  ТОМУ ЩО ПУТІН ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЗА ЖИТТЯ!


  20.03.2018 в 21:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Yggrus

  Дякуємо ви примножуєте мій капітал )))


  21.03.2018 в 14:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mneron

  ну не помер а у важкому стані. Є велика різниця? Він нижче купа депилов, бажають йому смерті


  21.03.2018 в 22:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Вихорева Кароліна

  Ох вже ці тролі… Вже і до нафти добралися….


  22.03.2018 у 08:19
  Увійдіть щоб відповісти