Хірургічні помилки відбуваються більше ніж 4 000 разів на рік в США.

241

Научно

Події, які ніколи не повинні відбуватися в хірургії («ніколи події») відбуваються принаймні 4 000 разів на рік у США згідно з дослідженням з Університету Джонса Хопкінса.Результати дослідження, видані в Хірургії, є першими у своєму роді, щоб показувати справжню ступінь поширеності «ніколи подій» у лікарнях допомогою аналізу національних заяв про недбале ставлення до лікування пацієнта.

Вони помітили, що більш ніж 80 000 «ніколи події не відбувалися між 1990 і 2010.Вони оцінюють, що принаймні 39 раз в тиждень хірург залишає сторонні тіла в їх пацієнтах, який включає матеріал як рушники або губки.

Крім того, хірурги, які проводять неправильну операцію або оперують неправильну частина тіла, відбуваються приблизно 20 разів в тиждень.Марті Макари, доктор медицини, М. П. Х., ад’юнкт-професор хірургії в Медичній школі Університету Джонса Хопкінса, сказав:«Існують помилки в охороні здоров’я, які не можна попередити. Зараженості ніколи не будуть, ймовірно, переходити до нуля, навіть якщо все зроблять все правильно, наприклад.

Але події, які ми оцінили, повністю можна попередити. Це дослідження основні моменти, які ми ніде не поруч, де ми повинні бути і існує велика робота, яка буде зроблена».Дослідники вважають, що це виявлення могло допомогти гарантувати, що кращі системи розроблені, щоб запобігати їх «ніколи події», які ніколи не повинні відбуватися.Дослідження досліджувало дані від Національного Банку даних Практика, звертається з вимогами лікарської помилки обчислити загальну кількість неправильного місця — неправильний пацієнт і операції неправильної процедури.

Більш ніж 20 років. вони знайшли більше ніж 9 744 заплачених заяви про недбале ставлення до лікування пацієнта, що стоять більш ніж $1,3 мільярдів. З кого померли 6,6%, в той час як 32,9% були постійно поранено, та 59,2% були тимчасово поранені.Приблизно 4 044 ніколи події щорічно не мають місце у США, згідно з оцінками, зробленими дослідницькою групою, яка проаналізувала темпи недбалого ставлення до лікування пацієнта, вимагає з-за несприятливих хірургічних подій.Багато техніки безпеки були здійснені в медичних центрах, щоб ніколи уникати подій, таких як перерви в операційних, щоб перевірити, чи відповідають хірургічні плани того, що хоче пацієнт.

В додаток до цього ефективний спосіб уникнути операцій, проведених на неправильній частини тіла, використовує чорнило, щоб відзначити місце хірургії. Щоб запобігти людську помилку, Макари зазначає, що електронні штрих-коди повинні бути здійснені, щоб порахувати губки, рушники та інші хірургічні інструменти і після операції.Це — вимога, щоб всі лікарні повідомили про числі суджень або вимог NPDB.

Makary дійсно зазначав, однак, що ці числа могли бути низькими, тому що іноді пункти, залишені позаду після операції, ніколи не виявляються.Більшість цих подій мав місце серед пацієнтів в їх останніх 40-х, хірурги тієї ж вікової групи пояснили більше ніж одну третину випадків. Більше ніж половина (62%) хірургів, відповідальних за ніколи події, як знаходили, була залучена більше ніж в один інцидент.

Макари коментує важливість створення звітів ніколи про події громадськості. Він підкреслює, що шляхом виконання так, у пацієнтів буде більше інформації про те, куди піти для хірургії, а також тиску лікарні, щоб підтримати їх якість турботи.

Лікарні повинні ніколи повідомляти про будь-які події до Комісії З’єднання, однак за цим часто стежать, і більше здійснення необхідно.

«ніколи події»большелечению пациентаошибкапроисходитьхирургический

 • Вересень 18, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Nightmane

  Мер пакистанець.. такий британський Британія не була ніколи…


  18.09.2018 в 13:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Тепляков Ілля

  А шо, фсб не охороняється? А раптом игил? ?


  19.09.2018 в 00:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Воронова Євгенія

  всі вижили отримають нагороди посмертно?


  19.09.2018 у 05:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Anadred

  З Дном Росії! :))


  19.09.2018 в 18:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Вікторія Омелянівна

  Так вони і так тут все усцыкались від гордості що типу росію бояться, коли вона в повітряний простір чиєсь вторгається ? А вийшло он воно як ?


  20.09.2018 у 04:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Цуцкова Дар’я Глібівна

  У Донбасі повна довіра і впевненість: якщо київська адміністрація обстрілювала нас в усьому, крім атомної бомби, то вони хочуть нас убити. І зроблять це за найменшої можливості.


  20.09.2018 в 10:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Агейкин Ілля

  ахаха до кожного додому приходити і комп’ютер розбивати, відрізати кабель і по морді кулаком )))


  21.09.2018 в 00:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мозковий Емілія

  Це вже дефолт чи ще ні? :))


  21.09.2018 у 06:48
  Увійдіть щоб відповісти