Хімічний в червоному вині може запобігти рак

259

Научно

Хімікат, знайдений в червоному вині, як тепер думають, допомагає запобігти рак. Вчені з Лестерського університету вивчали ефекти складу, знайденого в червоному винограді, названому resveratrol, мають багато потенційної користі для здоров’я людей.Останнє дослідження та результати дослідження будуть представлені в Resveratrol 2012, конференція в університеті, зосередженому на представленні та обговоренні доказів 10 клінічних випробувань resveratrol, так як попередня конференція трималася в Данії два роки тому.

Це покаже роки дослідження ефективності складу при запобіганні хвороби серця, раку і діабету, а також надання рекомендацій для наукового дослідження наступного року.Переваги reservatrol були відомі якийсь час, однак не було достатньої конкретного доказу, щоб підтримати вимоги, який є, чому його використання в даний час не рекомендується. Попереднє дослідження складу передбачає, що resveratrol може призвести до лікування для судинних захворювань і порушень обміну речовин.

Вчені з університету зробили моделі лабораторії, щоб ідентифікувати будь-які переваги щоденної суми resveratrol у двох склянках вина, вони знайшли, що щоденна сума може зменшити рівень пухлин кишки приблизно на 50%.Червоне вино, здається, має багато користі для здоров’я крім захисту від кількох випадків раку

Один з організаторів події, професор Карен Браун, член Cancer Biomarkers and Prevention Group університету, сказала:«Це — друга конференція, що об’єднує всіх світових експертів в resveratrol. У нас є фантастична лінія, що покриває рак, хвороба серця, діабет, неврологічні хвороби і життєве витягування.Вона додала:«У Лестерском університеті ми хочемо бачити, як resveratrol міг би працювати, щоб запобігти рак у людей.

Показавши в наших експериментах лабораторії, що це може зменшити розвиток пухлини, яке ми тепер концентруємо на ідентифікації механізмів того, як resveratrol працює в клітинах людини».Наступний крок повинен виконати ряд клінічних випробувань, щоб зрозуміти більше про матерію і знати, яка сума resveratrol є найефективнішою у людей, якщо існують які-небудь ліки, що реагують з складом, і на кого це може працювати.Професор Браун сказав, що «Багато людей бере resveratrol в якості добавки, але в даний момент ми не знаємо, як він працює або над ким він може працювати, поки у нас немає більшої інформації — ми навіть не знаємо кращу дозу, яку Ви повинні прийняти. Було показано, що великі дози resveratrol можуть потенційно втрутитися в інше лікування.

З усіма захоплюючими новими дослідженнями, делающимися — особливо клінічні випробування — я сподіваюся, що у нас буде більш чітка картина за наступні кілька років».Дослідження в області червоного вина показало кілька користі для здоров’я

Нижче деякі результати дослідження від досліджень в усьому світі користі для здоров’я від червоного вина:Дослідники з Медичної школи Гарварду знайшли, що червоне вино має антистареющие властивості. Вивчіть лідера, Девіда Сінклера, сказав, що «Resveratrol покращує здоров’я мишей на раціоні з високим вмістом жиру і збільшує тривалість життя».Вчені з Cedars-Sinai Medical Center, Лос-Анджелес, знайшли, що регулярне алкогольне споживання підвищує ризик раку молочної залози, за винятком червоного вина.

Помірне, регулярне вживання червоного вина знижує ризик раку молочної залози.Помірне споживання червоного вина знижує ризик розвивається деменції, повідомили дослідники з Медичного центру Університету Лойола. Вони підкреслили, що споживання повинно бути «помірним», тому що занадто багато споживання червоного вина має протилежний ефект.

Вивчіть лідера, Едварда Дж. Нифси, сказав, що «Ми не рекомендуємо той, непитущі починають пити. Але помірне пиття, якщо це дійсно помірно, може бути корисним».

Червоне вино може захистити від важкого засмаги, вчені з університету Барселони, Іспанія, показали. Вони пояснили, що червоне вино і виноградні похідні мають склад, що допомагає зменшити шкідливі впливу ультрафіолетового світла.

Споживання червоного вина може захистити від деяких хвороб засліплення, таких як вікова макулярна дегенерація і діабетична ретинопатія. Речовина в червоному вині запобігає формування нових кровоносних судин в оці, названому ангиогенезомПотребители червоного вина можуть бути захищені від пошкодження головного мозку після інсульту, вчених з Медичної школи Університету Джонса Хопкінса.

Керівник групи, Сільвен Дор, доктор філософії, сказав, що «Наше дослідження додає до доказів, що resveratrol може потенційно побудувати мозкову стійкість до ішемічного інсульту».

винакрасныймочьпредотвратитьхимический

 • Травень 3, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Forceshaper

  Як кажуть — хто сам без гріха, нехай першим кине в мене хабар :))


  03.05.2018 у 20:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ballagda

  Привіт ? Так нормально, ти як?


  04.05.2018 в 10:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Куанышбаева Ніна

  На кожній тротилловой шашці напис — Бімба! :))


  04.05.2018 у 16:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Микола Остапович

  Пеця завдає удару у відповідь :))


  04.05.2018 в 23:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bludweaver

  Бачив новину до речі, що в Калінінграді на митниці не впустили турецьку курятину :))


  05.05.2018 у 06:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shalimeena

  здаврова. А шо у тебе сталося шо ти взявся це читати?


  05.05.2018 в 19:23
  Увійдіть щоб відповісти


 • Киприянов Тарас

  Так, тому, що Столтенберга викликати страшно… А саме він від імені НАТО обіцяв захищати громадян Нідерландів. Він точно знав, що тут не АТО, а війна з масованим застосуванням бойової авіації. Сам же влаштував. Послав МН 17 на вірну загибель заради піару. Тепер підставляють Київ, шукають стрілочників…


  05.05.2018 у 23:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mezir

  Таке в Луганську на базарі продається.


  06.05.2018 в 08:44
  Увійдіть щоб відповісти