Хендаи анонсувала революційну систему вторинної захисту пасажирів у ДТП

254

При необхідності, подушки безпеки на нових Хендаи і Кіа зможуть розгортатися повторно

Hyundai Motor Group працює над першою в світі системою подушок безпеки здатної відпрацювати кілька зіткнень поспіль. Ось у чому сенс роботи системи.

Згідно з даними NHTSA, 30 відсотків 56.000 дорожньо-транспортних пригод в період з 2000 по 2012 рік в Північноамериканському регіоні мали вторинне вплив, тобто після першого, ініціюючого удару, первинне вплив супроводжувалося зіткненням з вторинними об’єктами, такими як дерева, опори електропередач або інші транспортні засоби.

Дивіться також: нові Hyundai і Kia, які вийдуть до 2018 року

Настільки специфічною статистики по зіткнень відразу з декількома об’єктами, ГИБДД в Росії або організації, які відстежують безпека в інших країнах світу ми на даний момент не знайшли, тому візьмемо за вихідний еталон схожих ДТП по всьому світу дане дослідження, оскільки статистична пропорція по різних країнах світу, швидше за все, дійсно буде дуже близька.

Хендаи анонсувала революційну систему вторинної захисту пасажирів у ДТП

Так от, на відміну від використовуваних сьогодні систем подушок безпеки, які не можуть забезпечити ніякого вторинної захисту після початкового удару, система аэрбегов Hyundai «multi-collision airbag», дозволить подушкам безпеки повторно спрацювати при вторинному ударі. Зрозуміло, що сенс полягає в розгортанні на той момент картки, які не спрацювали аэрбэгов. Ті що спрацювали, вже ніяк не захистять ні пасажирів, ні водіїв.

У Hyundai стверджують, що технологія, що лежить в основі нової системи подушок безпеки, відстежує положення пасажирів в салоні після первісного зіткнення. Для цього інженери компанії перекалибровали датчики на інтенсивність навантаження, необхідної для розгортання аэрбега, що дозволило подушкам швидше розгортатися у разі вторинного удару, підвищивши безпеку пасажирів.

Дивіться також: Скоро автомобілі Хендаи почнуть відкривати за допомогою відбитка пальця: ось у чому переваги

“Покращуючи продуктивність подушок безпеки в сценаріях з кількома сутичками, ми очікуємо значного підвищення безпеки наших водіїв і пасажирів”, – сказав Таесоо Чі, керівник Центру технологій шасі Hyundai Motor Group. “Ми будемо продовжувати наші дослідження з більш різноманітним аварійних ситуацій в рамках нашої прихильності виробництва ще більш безпечних транспортних засобів, які захищають пасажирів і запобігають травми.”

Хендаи анонсувала революційну систему вторинної захисту пасажирів у ДТП

Hyundai Motor Group запропонує поліпшену систему аэрбегов в майбутніх моделях Hyundai і Kia після завершення її розробки. Точна дата поки не призначена.