Грейпфрут, змішаний з відпускаються за рецептом ліків, може бути смертельним

203

Научно

Багато відпускаються за рецептом ліків мають тяжкі побічні ефекти, коли вони змішані з грейпфрутом, і число цих ліків швидко зростає, однак, лікарі часто не знають про побічні ефекти, згідно з новим дослідженням, виданому в Канадському журналі медичної асоціації (CMAJ).Як це ні парадоксально, в іншому дослідженні видав раніше в цьому році, дослідники сказали, що сік грейпфрута може фактично допомогти ліків від раку працювати краще.Нове дослідження є аналізом тими ж експертами, знайшли ці взаємодії більш ніж 20 років тому і представляють свідоцтва, які можуть допомогти лікарям зрозуміти послідовні побічні ефекти, які можуть йти з споживанням грейпфрута, змішаного з деякими ліками за рецептом.

Доктор Девід Бейлі, від Інституту Дослідження в області охорони здоров’я Лоусона в Лондоні, Онтаріо і його команда, прокоментували:«Багато ліків, які взаємодіють з грейпфрутом, високо прописані і важливі для лікування важливих або загальних захворювань. Нещодавно, однак, порушує тенденція була помічена. Між 2008 і 2012, кількість ліків з потенціалом, щоб взаємодіяти з грейпфрутом і викликати серйозні несприятливі ефекти збільшилася від 17 до 43, представивши середню норму збільшення, що перевищує 6 препаратів в рік. Це збільшення є результатом введення нових хімічних підприємств і рецептур».

Серйозні побічні ефекти змішування грейпфрута з певними відпускаються за рецептом ліків включають:порушення дыханияжелудочно-кишкова кровотечениесупрессия кісткового мозку у хворих зі слабкими імунними системамипочечная токсичностьострая ниркова недостаточностьвнезапная смертьИсследователи пояснили:«Якщо фахівці охорони здоров’я не знають про можливості, що небажане явище, яке вони бачать, могло б виникнути в недавньому додаванні грейпфрута до дієти пацієнта. Дуже малоймовірно, що вони досліджують його. Крім того, пацієнт може не добровільно запропонувати цю інформацію.

Таким чином ми стверджуємо, що там залишається відсутністю знань про взаємодію в загальному співтоваристві охорони здоров’я».Згідно з новими результатами дослідження, більш ніж 85 різних ліків можуть мати взаємодії з грейпфрутом, і 43 може надати несприятливий вплив.

Померанцы, який знайдений в мармеладі, а також известях і помело, мають активні інгредієнти або furanocoumarins — речовини, природно відбуваються в грейпфруті. Вони безповоротно інгібують лікарський засіб, усваивающее фермент CYP3A4, инактивирующий ефекти приблизно половини всіх ліків.Ліки, змішуються з цими речовинами, мають три риси:

Їм дають як оральні препарати.Вони мають дуже низько до середньої биопригодности (відсоток дози для прийому всередину лікування, впитанного в незмінне кровообіг).

Вони проходять метаболізм лікарського засобу в шлунково-кишковому тракті CYP3A4.Для низьких препаратів биопригодности, споживаючи всього один грейпфрут може помножити ефект дози лікування кілька разів, і ця взаємодія може мати місце незалежно від того, був чи грейпфрут з’їденими годинами, перш ніж наркотик був прийнятий. Тому помірна сума грейпфрута може вплинути на взаємодіючі ліки, прийняті тільки один раз в день в будь-яку годину під час того, коли доза прийнята.Взяття регулярних сум ліків щодня може збільшити побічні ефекти.

Наприклад, коли Simvastin, популярний статин, змішаний з одним стаканом на 200 мл соку грейпфрута протягом 3 днів, це призводить до 330%-й систематичної концентрації лікування в порівнянні з водою.Дорослі за віком 45 є найбільш поширеними покупцями грейпфрута і також схильні бути приписаними більшість ліків.

Населення дорослих старше 45 є надзвичайно багато, тому, багато хто з цих взаємодій, ймовірно, відбудуться. Звіт відзначає, що літні люди, більш імовірно, зменшать здатність винести надзвичайні систематичні концентрації лікарського засобу, роблячи їх більш імовірно, щоб випробувати ці несприятливі ефекти.

Автори завершили:«Сучасна тенденція зростаючих чисел нещодавно проданих порушених грейпфрутом препаратів, що володіють істотними несприятливими клінічними ефектами, вимагає розуміння цієї взаємодії і застосування цього знання для безпечного і ефективного використання препаратів в загальній практиці».

грейпфрутотпускатьрецептсмешать

 • Січень 15, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Яшвілі Костянтин

  він розум — ну тип того. Якщо говорити про той який найдешевший. У нас там також є нормальної якості багети, але вони рази в три дорожче


  15.01.2018 у 19:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sinconjuror

  Жулька, привіт ? Ну шо ти не несеш?:) Ну невже ти віриш що царська сім’я при правителя Леніна була розстріляна без його відома?


  16.01.2018 у 06:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cerelune

  Свідомі радості — ти типовий совок :)) до Речі, джип мотороллы спалити не хочеш, щоб скромніше був? :))


  16.01.2018 в 10:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Stardweller

  Хачі-циркачі :))


  16.01.2018 в 22:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Лазуткіна Світлана

  Знову харківський дурачек? ? Я тебе теж люблю, хоч ти і тупий ?


  17.01.2018 в 12:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мамкин Володимир Володимирович

  Блін, я далекий від релігійного фанатизму як від балету :))


  17.01.2018 у 18:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Артур Нікулін

  Місто-герой Одеса! Дожилися…


  17.01.2018 в 22:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Якшина Оксана

  а шо ти бухав? Там всього 10 осіб немає на фотках якщо виключити журналістів :))


  18.01.2018 в 13:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Амбражевич Сергій

  Англійською Скай Ньюс ролик *Від Британської Імперії до брекзита* Подивіться, як вони ставляться до всього світу! І як Росія порвала їх!


  18.01.2018 в 15:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Капылюшный Поліна

  Чого принишкли русафобы??? Страшно стало так???? Я вам ще покажу!!!! Ви у мене ще попляшите!!!!!


  19.01.2018 у 07:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gakus

  Остання фотка в першій галереї — просто мрія поета :))


  19.01.2018 в 11:49
  Увійдіть щоб відповісти