Great wall буде продавати» клону ” volkswagen beetle

35

По дорозі на конвеєр ora ballet cat злегка змінився: серійна версія відрізняється від представленого раніше однойменного концепту кріпленнями зовнішніх дзеркал і злегка оновленою оптикою. У довжину новинка досягає 4,4 метра проти чотирьох метрів у оригінального volkswagen beetle.

В рух електричний хетчбек призводить 171-сильним мотор, встановлений на передній осі. Інформації про батарею поки немає, проте, за попередніми даними, її ємність складе 59,1 кіловат-години, а одного заряду вистачить приблизно на 500 кілометрів.

Більше подробиць з’явиться до запуску моделі на ринок, який запланований на 2022 рік. Поки ballet cat підтверджений тільки для китаю, але ora позиціонується як глобальна марка, так що, ймовірно, в майбутньому клон beetle з’явиться в інших країнах, наприклад, в таїланді.

Раніше great wall motor запустив процес реєстрації товарних знаків ora і aure в росії — відповідні заявки з’явилися в базі роспатенту. Однак реєстрація товарних знаків ще не гарантує появи на ринку нової марки. Не виключено, що great wall поки не планує ніяких певних дій, а заявка була подана для захисту інтелектуальної власності.