Gore-tex розробляють тонку водостійку мембрану gore-tex epe

63

Багато мотоциклісти за замовчуванням вважають за краще шкіряну мото екіпіровку як найефективніший засіб захисту, але за останні роки текстильні аналоги сильно зробили крок вперед.

Компанія gore-tex, будучи одним з лідерів в галузі, представила водостійку мембрану epe, яка не тільки міцніше і легше, але також екологічно чистіше. Інженери компанії змішали спінений поліетилен з поліуретаном, щоб створити неймовірно ефективну мембрану. Високопориста тканина виводить зайве тепло і вологу в формі пари через мільярди крихітних отворів, захищаючи при цьому від зовнішнього впливу, холоду і вітру.

“мембранний матеріал є функціональною основою ширшої системи”,-говорить технічний лідер gore-tex метт декер. – “мікропористий матеріал є прекрасним каркасом в якості базового матеріалу для створення водостійких і дихаючих тканин”.

Сучасна екіпіровка в більшості комплектується мембраною, але новий продукт gore-tex epe забезпечує ті ж характеристики при половині ширини. Більш тонкий матеріал міцніше і довговічніше, краще з точки зору співвідношення ваги до міцності. Крім усього іншого виробництво gore-tex epe екологічно чистіше.

Чекаємо впровадження gore-tex epe в нові продукти для мотоциклістів.