Gm анонсував старт продажів своїх машин в росії в лізинг

13

Модельний ряд брендів cadillac і chevrolet тепер доступні фізичним особам для отримання в лізинг. Відповідну інформацію поширило представництво gm в росії. Фактично, це довгострокова оренда з правом викупу автомобіля. Повідомляється, що оформлення лізингової угоди займає в середньому 1-2 дні.

Серед вигідних відмінністю лізингу від кредиту називають відсутність необхідності внесення застави та наявності хорошої кредитної історії потенційного покупця. Після закінчення договору лізингу клієнт може або викупити автомобіль за залишковою вартістю, або повернути його лізинговій компанії. Програма доступна для оформлення в офіційних дилерських центрах cadillac і chevrolet в росії.

Зауважимо, що запуск програми лізингу для машин бренду в росії навряд чи зможе збільшити доступність деяких моделей для вітчизняних покупців. Зокрема, перша партія cadillac escalade для російського ринку була розкуплена в найкоротші терміни. І придбати його зараз за цінами, рекомендованими виробником для російського ринку фізично неможливо. Такі машини можна знайти в продажу тільки з націнкою приблизно в 2 млн рублів. Наступні машини