Гіперкар bugatti chiron перейшов у фінальну стадію виробництва

27

Дорікати компанії bugatti в постійних звітах про етапи виробництва гіперкара chiron навряд чи має сенс. Хіба ви, будучи виробником подібної рухливості, не хотіли б надати їй ще більше лиску? тим більше, завдяки вейрону французька компанія стала по-справжньому культовою. Тепер новини про припинення складання її автомобілів сприймаються з сумом не тільки тими, хто може собі їх дозволити. Широну залишилося недовго-маєток шато сен-жан відзвітував про те, що у них залишилося менше 40 позицій для побудови гіперкарів. При цьому мова йде виключно про модифікації chiron pur sport і chiron super sport.

Автомобілі bugatti незмінно асоціюються у громадськості не тільки з розкішшю, але і зі швидкісними рекордами. Наприклад, в 2017-му сһігопсумел розігнатися з нуля до 400 км/год за 41,97 с, а пару років тому модифікований chiron sport розвинув неймовірні 490,484 км/ч.

Виконання pur sport вперше представили рік тому. Новинка відзначилася від звичайного широн зниженою до 1945 кг (-45) масою, іншим аеродинамічним оперенням, доопрацьованим шасі і трансмісією, а також новими колесами. Маневреність покращилася, але довелося пожертвувати швидкістю — 350 км/год замість колишніх 420. Довгохвоста версія super sport з’явилася в 2021 — му.ця двухдверка, навпаки, підняла максималку до 440 км/ч. В арсеналі-переналаштоване шасі, маса 1972 кг і форсований до 1600 к. С. (+100) двигун w16 8.0 (1600 н•м). Поки ця версія-апогей сімейства chiron.