Герцогиня Кембриджа, госпіталізованого з гострим ранковим нездужанням (неприборкана блювота Gravidarum)

215

Научно

Після оголошення, що принц Вільям і його дружина Кетрін (раніше Кейт Міддлтон чекають їх першої дитини, Герцогиня Кембриджу було госпіталізовано з гострим ранковим нездужанням, з медичної точки зору відомим як неприборкана блювота gravidarum.Герцогиня, яка є меншою ніж дванадцятьма вагітними тижнями, залишається у приватній Лікарні короля Едуарда VII в Центральному Лондоні. Згідно Палацу Св.

Джеймса, Герцогиня «була госпіталізована з важкої блювотою».Принц Вільям провів більшу частину понеділка, відвідавши його дружину в лікарні. Сьогодні він також відвідав її.

Королівський гінеколог Алан Фартінг і її головний доктор Маркус Сечелл, також відвідали її.Що таке Нестримне блювання Gravidarum або Гостре Ранкове нездужання?Неприборкана блювота gravidarum є незвичайним порушенням вагітності.

У матері є надзвичайна і постійна нудота і блювота. Це відрізняється від більш загального «ранкового нездужання», також відомого як «нудота gravidarum».Неприборкана блювота означає надмірну і важку блювоту — hyper кошти, надмірні грецькою мовою, і блювота означає рвати на грецькій мові. Gavidarum має на увазі «під час вагітності, пов’язаної з вагітністю», на латині.

Неприборкана блювота gravidarum, якщо не лікував або керований, може призвести до зневоднення і недоїдання, тому що постійна блювота не тільки викликає втрату рідин, але і може також запобігти відповідний раціон харчування.Часто, немає хорошого діагнозу між нестримною блювотою і загальним ранковим нездужанням. За даними Національної служби охорони здоров’я, Великобританія, між 1% і 2% вагітних жінок страждають від Нестримного блювання.Американський Конгресмен Дейв Уелдон, Доктор медицини, в жовтні 2005, сказав:«HG викликає є серйозною хворобою беременностиневыразимое страждання серед пошкоджених жінок.”

Експерти кажуть, що з належним лікуванням та турботою, неприборкана блювота gravidarum дуже рідко призводить до будь-яких серйозних ускладнень, але може бути надзвичайно неприємною.Фахівці не впевнені, що викликає надмірну і постійний блювання під час вагітності. Більшість вважає, що це пов’язано зі зростаючими серологічними рівнями певних гормонів, такими як хоріонічний гонадотропін людини (HCG) і естроген.

У таких жінок є більший ризик, що розвивається, нестримної блювоти gravidarum:Якщо у жінки була неприборкана блювота gravidarum преждеЕсли жінка є страждає ожирениемЭто — багаторазова вагітність

Це — перша вагітність материСуществует ненормальний ріст клітин в матці (трофобластическая пухлина)

Які варіанти лікування для нестримної блювоти gravidarum?Їжа — мати повинна з’їсти меншу їжу, і більш часто. Сухі, крохмалисті продукти, такі як крекери, часто допомагають зменшити важкі симптоми нудоти, які можуть допомогти їй придушити свою їжу.Внутрішньовенні рідини — споживання рідини матері має зберігатися.

Якщо вона продовжує рвати за кілька днів або тижнів, їй, можливо, знадобляться IV рідини в лікарні. Як тільки вона в змозі взяти рідини перорально і придушити їх (не негайно, рвуть), IV, рідини можуть бути припинені.

Ліки — лікар може рекомендувати, щоб препарати раніше лікували нудоту, якщо блювота є важкою і досить постійним, щоб представляти потенційну загрозу для матері та/або дитини. Іноді, препарати дані або ін’єкцією або як супозиторії, якщо вона не може взяти їх через рот.

Приклади препаратів включають Меклизин, Droperidol і Promethazine.Загальна парентеральная їжа — коли симптоми дуже важкі, мати, може вимагати IV їжі всюди по її вагітності.Пов’язка на зап’ясті — деякі жінки знайшли, що носіння браслета точки для притиснення артерії допомагає. Вони часто використовуються для морської хвороби.

Превентивні заходи — деякі кажуть, що взяття вітаміну B6 і/або імбиру допомагає зменшити симптоми і може навіть запобігти важке ранкове нездужання. Будь-які такі заходи повинні бути зроблені під наглядом лікаря.

герцогинягоспитализироватькембриджаострый

 • Березень 28, 2018
 • коментарів 12
 • admin
 • Науково

коментарів 12


 • Malabar

  Отрути, ти вчиш євреїв торгуватися ?


  28.03.2018 в 19:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Давидова Поліна

  та це блін як суперечка про курку і яйце, що первинно. Вікіпедія підтверджує мої слова що на початок 20 століття село або село визначалося наявністю церкви. Пізніше грань розмилася


  29.03.2018 у 05:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Хомичева Христина

  Судячи з того, що в середині пистеж, то і початок теж пистеж :))


  29.03.2018 в 13:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kanius

  Обама, руки геть від наших Мігів! :))


  30.03.2018 у 01:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Руслан Мартьянович

  Дай тебе розцілую моя влада, в білу ж0пу, в червону пащу (с) :))


  30.03.2018 у 07:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Зикін Тихон

  не знаю хто такачя нінка, а зольдатен з агентом вас тут просто жирно тролять, і цілком успішно до розриву ватних пуканов


  30.03.2018 в 10:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Пелевіна Валентина

  30. Згинуло, як роса на сонці 22 мільйони, від незалежності, згідно рядку Гімну. Зростання населення був саме при Сталіні. Сталін, дійсно, пересаджав німецьких шпигунів.


  30.03.2018 в 19:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Пічугін Ярослав

  Головне що Корбан зробив і сказав, і взагалі що там в Україні відбувається, на аеробус пофіг )))) Русафобы!!!


  31.03.2018 у 08:34
  Увійдіть щоб відповісти


 • Frostbreaker

  так я тобі тоді навіщо?, якщо тобі найменш адекватнные потрібні? :)) А курчинський це хто? корчинський?


  31.03.2018 в 14:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Votilar

  Іді Амін — все залежить від службового розкладу бази, і швидше за все на цьому відповідає так головний інженер. А власник — тільки в тому випадку, якщо були техничесвкие порушення при будівництві. Ну і якщо він теж відповідальний за безпеку за штатним розкладом, але навряд чи він себе включив туди


  31.03.2018 у 20:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dushakar

  Дивно, коли Ленін створив Україну* до цього можна повернутися, а коли Петро Перший це вже ні ні. Підхід вати як завжди виборчий.


  01.04.2018 в 09:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Матвієнко Юнона

  З тигром(або левеням) на аватарці


  01.04.2018 в 11:48
  Увійдіть щоб відповісти